Rozrywka"Odlotowi farmerzy" i "Sekrety Morza Śródziemnego" - oto styczniowe premiery Discovery!

"Odlotowi farmerzy" i "Sekrety Morza Śródziemnego" - oto styczniowe premiery Discovery!

"Odlotowi farmerzy" i "Sekrety Morza Śródziemnego" - oto styczniowe premiery Discovery!
Źródło zdjęć: © Discovery Channel

14.12.2011 15:40, aktual.: 25.11.2013 13:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jakie propozycje programowe przygotowała dla widzów stacja Discovery? Kanały Discovery HD Showcase oraz Discovery ID już w styczniu zaprezentują kolejne, ekscytujące programy. Widzowie będą mieli okazje wybrać się w podniebną podróż z szalonymi pilotami samolotów oraz odkryć niezwykłe tajemnice Morza Śródziemnego.

W styczniu Discovery HD Showcase zabierze nas do Nipawin (Saskatchewan) w Kanadzie na spotkania z szalonymi pilotami: 73-letnim Budem Jardine'em, jego synem Brennanem i ambitnym nowicjuszem Travisem Karle'em. Cała trójka ma jedno marzenie - dokonać oprysku samolotem lecącym z prędkością 250 km/godz. na wysokości 1,5 metra nad ziemią! Zupełne wariactwo? Tak, ale to nie są typowi piloci. To pewni siebie szaleńcy, którzy wolą latać "latającymi traktorami" a nie odrzutowcami. To cyrkowcy, którzy precyzyjnie omijają drzewa i przelatują pod liniami wysokiego napięcia. Ku uciesze zgromadzonych na ziemi gapiów dokonują w powietrzu istnie kaskaderskich wyczynów. Poznajmy tych podniebnych szaleńców i ich rodziny. Przyjrzyjmy się, jak wygląda ich dzień pracy w samym sercu rolniczej Kanady.

Od niedzieli 1 stycznia o 16:50

Morze Śródziemne łączy trzy kontynenty, a nad jego brzegami leży 21 państw. To jeden z tych regionów świata, gdzie rodziły się i istniały cywilizacje, które nadały bieg dziejom ludzkości. To miejsce do dziś łączące odmienne i fascynujące kultury. Seria programów "Sekrety Morza Śródziemnego" zaprowadzi nas do różnych państw tego regionu, a naszym przewodnikiem będzie znany brytyjski dziennikarz i prezenter TV, Trevor McDonald. Poznamy ukryte i zapomniane cuda architektury i przyrody, od południowej Francji aż po wyspy greckie i północne wybrzeże Afryki. Spotkamy mieszkańców tego regionu, którzy prowadzą życie pod dyktando morza. Zwiedzimy miejsca, które powstały już w czasach starożytnych i te, które tworzą otaczającą nas dziś rzeczywistość.

Od czwartku 5 stycznia o 16:00.

Obraz
© (fot. Discovery Channel)

Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!

Zobacz także:

[

Orgie w "Tańcu z gwiazdami"! ]( http://teleshow.pl/gid,13872521,img,13872604,kat,1024839,title,Orgie-w-Tancu-z-gwiazdami,galeria.html )
[

Janice Dickinson: Od seksbomby do karykatury kobiety! ]( http://teleshow.pl/gid,13859909,img,13859968,kat,1024839,title,Janice-Dickinson-Od-seksbomby-do-karykatury-kobiety,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

Źródło artykułu:Discovery Channel
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także