Trwa ładowanie...
wiosna

Odlotowa wiosna w tvscreen.pl - hitowe filmy w Internecie

Film opowiada o siedemdziesięcioośmioletnim Karolu Fredricksenie, emerytowanym sprzedawcy balonów, który spełnia swe wielkie marzenie o przygodzie życia.

Share
Odlotowa wiosna w tvscreen.pl - hitowe filmy w Internecie
d1x1ss2

Już w marcu br., pięciokrotnie nominowany do Oskara i nagrodzony dwoma Złotymi Globami, animowany film *„Odlot” wytwórni Walt Disney Pictures/Pixar Animation Studios będzie dostępny w tvscreen.pl – internetowej platformie VOD. W tym samym miesiącu swoje premiery VOD w sieci będą miały, m.in.: „Fighting”, „Surogaci”, „Zaginiony ląd”.*

Tegoroczną wiosnę w tvscreen.pl zainaugurują dwie premiery VOD światowych mega hitów filmowych. Już od 22 marca br. w serwisie dostępny będzie animowany „Odlot”. Film opowiada o siedemdziesięcioośmioletnim Karolu Fredricksenie, emerytowanym sprzedawcy balonów, który spełnia swe wielkie marzenie o przygodzie życia. Wielokrotnie nagradzany, doceniony przez krytyków i widzów na całym świecie film, przez wielu uznawany jest za najdojrzalsze dzieło w dorobku wytwórni Pixar (Walt Disney Pictures/Pixar Animation Studios).

Od tego samego dnia internauci będą mieli także możliwość pobierania na komputer lub oglądania on-line na www.tvscreen.pl „Surogatów” wytwórni Touchstone Pictures, z Brucem Willisem w roli głównej. Odbiegający od dzisiejszych, zużytych schematów i standardów film s-f, opowiada o nowym, „koszmarnie wspaniałym” świecie. Wcześniej wraz z mocną premierą „Fighting” wkroczy do tvscreen.pl przedwiośnie.

d1x1ss2

Już od 6 marca br. film opowiadający o młodym chłopaku, biorącym udział w ulicznych walkach będzie dostępny w sieci. Marcowe premiery w serwisie tvscreen.pl zamknie komedia „Zaginiony ląd”, w której genialny komik Will Farrell wciela się w postać Dr Ricka Marshalla, światowej sławy naukowca stojącego na czele ekspedycji do zaginionego świata. Premiera 30 marca br.

Również w marcu swoje premiery VOD w tvscreen.pl będą miły doskonałe filmy wyprodukowane przed rokiem 2009, takie jak: „Dziewczyny z kalendarza”, „King Kong”, „Krucjata Bourne'a”, „Wzgórze nadziei”, „Dwaj bracia”, „Doom”.

Produkcje dostępne na www.tvscreen.pl, można odtwarzać w dwóch opcjach jakości, w tym HQ, zarówno on-line, jak i po pobraniu na komputer osobisty, a także oglądać na dużym ekranie domowego telewizora.

d1x1ss2

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1x1ss2
d1x1ss2