Trwa ładowanie...
d3sbf5f
Odeta Moro poprowadzi nowy program. "Dobrze, że ktoś mi zaufał i dostałam cały weekend"

Odeta Moro poprowadzi nowy program. "Dobrze, że ktoś mi zaufał i dostałam cały weekend"

Dziennikarka została gospodynią nowej weekendowej audycji na antenie Radia Złote Przeboje. Twierdzi, że jest zachwycona obecnymi obowiązkami i ma nadzieję, że jej program stanie się inspiracją dla słuchaczy do podejmowania nowych wyzwań i aktywności. Zaznacza też, że ma teraz nieco więcej pracy i musi przyzwyczaić organizm do nowego systemu. Co jeszcze wyznała?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d3sbf5f

Odeta Moro od września 2015 roku współprowadziła, wraz z Piotrem Jaworskim i Jarosławem Budnikiem, poranny program radia Złote Przeboje. Na początku 2017 roku zamieniła jednak poranki na weekendy i została gospodynią sobotnio-niedzielnej audycji "Morowy weekend". Nowy program zadebiutował na antenie 7 stycznia.

Pierwsze wrażenie jest takie, że mam więcej pracy, a miało być łatwiej. Mam mnóstwo ciekawych gości, ale ich wszystkich muszę wydzwonić, spotkać, umówić – powiedziała Odeta Moro agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

d3sbf5f

W "Morowym weekendzie" dziennikarka porusza tematy z zakresu zdrowia, pielęgnacji urody, kulinariów i show-biznesu. Twierdzi, że jej celem jest zachęcenie słuchaczy do próbowania nowych rzeczy w swoim życiu. Dlatego do studia zaprasza gości, którzy mogą być inspiracją zarówno dla niej, jak i dla jej słuchaczy, np. Mariusz Czerkawski i Mateusz Gessler. Zapewnia, że jest to duża odpowiedzialność, ale też ogromna satysfakcja.

Odeta Moro AKPA
Odeta Moro
Odeta Moro ONS.pl
Odeta Moro
d3sbf5f

Podziel się opinią

Share

d3sbf5f

d3sbf5f