Trwa ładowanie...

"Obywatel Sekielski": TVP wyda na program dziennikarza 3,5 mln zł ?

"Obywatel Sekielski": TVP wyda na program dziennikarza 3,5 mln zł ?Źródło: TVN
d2c37fw
d2c37fw

Publicystyczno-śledczy program Tomasza Sekielskiego „Obywatel Sekielski”, który zimą pojawi się na antenie TVP1, ma kosztować 3,5 mln zł - podała „Gazeta Polska Codziennie”. TVP sprawy nie komentuje, ale rozważa pozwanie „GPC” do sądu.

Jak powiedział „GPC” Mariusz Jeliński, rzecznik prasowy związku zawodowego „Wizja”, otrzymał on oficjalne potwierdzenie z grona kierownictwa firmy, że umowa z Sekielskim jest już podpisana i opiewa na 3,5 mln zł. - To oburzająca suma, zwłaszcza że od września będą nowe redukcje płac o 10 proc. - komentuje Jedliński.

Umowa zakładać ma też produkcję od razu 45 odcinków audycji. - Żaden nowy program nie wchodzi od razu z umową na 45 odcinków, zwłaszcza z dziennikarzem, który dopiero zaczyna pracę w TVP. Najpierw robiony jest program pilotażowy, potem zawierana jest umowa na parę odcinków, a na końcu ewentualnie na dłużej - dodaje Jedliński.

Jednak Joanna Stempień-Rogalińska, rzecznik prasowa TVP, informuje nas, że nikt z kierownictwa spółki oficjalnie z „Wizją” na ten temat nie rozmawiał. Informacji o umowie z Sekielskim nie chce komentować, zasłaniając się tajemnicą handlową. Jak się dowiedzieliśmy nieoficjalnie, TVP zdecyduje dziś, czy skierować przeciw „Gazecie Polskiej Codziennie” pozew o ochronę dóbr osobistych, czy może przygotuje tylko sprostowanie.

d2c37fw

Tomasz Sekielski do TVP przechodzi z Grupy TVN, gdzie do końca marca br. w TVN24 prowadził program „Czarno na białym”. Wcześniej w TVN wraz z Andrzejem Morozowskim był współgospodarzem „Teraz my!”.

(fot. TVN)
Źródło: (fot. TVN)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

[

]( http://www.wirtualnemedia.pl )

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g ) * Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d2c37fw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2c37fw