Obowiązki tuż tuż. Karolina Gilon korzysta z ostatnich chwil relaksu

Karolina Gilon poprowadzi "Love Island".
Karolina Gilon poprowadzi "Love Island".
Źródło zdjęć: © AKPA

30.08.2021 01:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Czwarty sezon "Love Island" już niebawem na ekranach naszych telewizorów. Show poprowadzi oczywiście Karolina Gilon, która korzysta jeszcze z ostatnich chwil na relaks.

Karolina Gilon już trzy razy prowadziła program rozrywkowy "Love Island. Wyspa miłości". Fani programu bardzo lubią celebrytkę w tej roli - rzeczywiście sprawdza się w niej świetnie. Świadczy o tym fakt, że prowadzi program już od pierwszego sezonu i wciąż to zadanie należy do niej.

Kilka miesięcy temu Karolina Gilon wrzuciła do sieci fotkę, jak żal jej opuszczać Andaluzję po nagrywkach do "Love Island". "Jak ja kocham Andaluzję... Wciąż żyję tym miejscem!" - pisała wówczas. Na długo jednak nie musiała się z Hiszpanią rozstawać.

Czwarty sezon "Love Island" już przed nami i choć uczestnicy byli niespodzianką, prowadząca nie. Od początku wiadomo było, że rolę tę obejmie Karolina Gilon. Przed samym rozpoczęciem nagrań celebrytka postawiła na odrobinę relaksu.

Po prostu wow! Na niebieskim, wodnym tle Karolina Gilon prezentuje się niesamowicie! Wszystko na tych fotkach świetnie zagrało - wyraz twarzy, opalenizna, nawet tatuaże. Zupełnie nie ma się do czego przyczepić! "Bogini nie kobieta", "Pięknie wyglądasz", "Cudowna" - pisali jej fani.

Zamierzacie oglądać nowy sezon "Love Island"?

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także