Trwa ładowanie...

O włos od głównej wygranej. Internauci przeżywają porażkę uczestnika "Milionerów"

Było tak blisko! Już dawno żaden uczestnik nie doszedł tak daleko. Główna nagroda minęła go o włos, a internauci zalali Twittera swoimi komentarzami.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

O włos od głównej wygranej. Internauci przeżywają porażkę uczestnika "Milionerów"Źródło: Twitter
doe4o8y

W kolejnym odcinku "Milionerów" swoją grę kontynuował młody prawnik i miłośnik literatury - Wojciech Zaręba. Pierwsze pytanie, które usłyszał, brzmiało: "Na który z ludów z powodu tłuszczowo-białkowej diety alkohol działa jak trucizna?". Do wyboru miał: Pasztunów, Kurdów, Ewenków i Basków. Po telefonie do przyjaciela zaznaczył odpowiedź C. Tym samym na koncie Wojciecha pojawiło się 125 tys. zł.

Co ciekawe, kolejne zagadnienie wydawało się dla uczestnika banalne. Niemal od razu wiedział, że dwuliterowy skrót angielskiej nazwy płyty kompaktowej to w rzymskim zapisie liczb liczba 400. Publiczność oszalała z radości, gdy uczestnik zgarnął 250 tys. złotych. Główna nagroda była już w zasięgu ręki.

Pytanie za 500 tys. zł dotyczyło kwiatu, z którym najczęściej portretowano Mikołaja Kopernika. Zawodnik skorzystał z ostatniego koła ratunkowego, czyli pół na pół. Do wyboru pozostał mu mniszek lekarski oraz konwalia. Po chwili zastanowienia ze stoickim spokojem wskazał na mniszka. Efekt? Wojciech stracił swoją szansę na milion. Poprawną odpowiedzią była konwalia. Gracz opuścił studio z 40 tys. złotych.

doe4o8y

Jedno trzeba przyznać, internauci jeszcze nigdy tak mocno nie kibicowali żadnemu uczestnikowi i tak bardzo nie przeżywali jego porażki.

Zobacz też: Kogo Hubert Urbański poprosiłby o pomoc w "Milionerach"?

WP.PL
Źródło: WP.PL
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

doe4o8y
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
doe4o8y
doe4o8y