Trwa ładowanie...

O tym występie Michała Szpaka huczy cały internet. "Zachwyt to mało powiedziane"

W sobotę odbyły się pierwsze odcinki na żywo w programie "The Voice of Poland". Nie brakowało emocji i genialnych występów. Ten Michała Szpaka niewątpliwie podbił serca internautów. Wystarczy spojrzeć na komentarze w internecie.

Share
O tym występie Michała Szpaka huczy cały internet. "Zachwyt to mało powiedziane"
Źródło: Screen TVP, Fot: Screen TVP
d3u87l3

"The Voice of Poland" od lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród widzów. Z edycji na edycję wyłaniane są nieoszlifowane talenty wokalne. Pośród "raczkujących" wokalistów, występują także jurorzy. Ostatnio popis dał Michał Szpak.

Artysta zaprezentował na scenie show TVP najnowszy singiel "Dreamer". Filmik z występem Michała Szpaka opublikowano m.in. na facebookowym profilu "The Voice of Poland". Internauci błyskawicznie zaczęli reagować na wideo - zostawiali mnóstwo pozytywnych reakcji. W sumie filmik zebrał ponad 2,5 tys. polubień, setki komentarzy oraz udostępnień. A jak wiadomo, trudno jest zadowolić gusta bezwzględnych internautów.

"Światowy poziom, stylizacja obłędna, z pazurem, dobrana do utworu. Michał ma kawał głosu i mimo, że wczoraj nie użył całej swojej "mocy" było odlotowo. Oczu nie można oderwać - charyzma i tyle w temacie", "O naprawdę jeden z nielicznych wykonawców, którzy wiedzą czego chcą i do czego dążą. Facet śpiewa na 100%, żyje muzyką na 100% i chwała mu za to", "Zachwyt to mało powiedziane" - czytamy w komentarzach. A to tylko kilka z całej masy opinii internautów.

Trzeba przyznać, że Michał jest jedną z gwiazd, która ma oryginalny styl i niebywały talent. Stąd też zachwyt!

Jak wam się podobał występ Michała Szpaka?

d3u87l3

Podziel się opinią

Share
d3u87l3
d3u87l3