Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
o tym się nie mówi

"O tym się nie mówi": Środowisko LGBT kontra tematy tabu

W najnowszym odcinku "O tym się nie mówi" widzowie poznają historie homoseksualistów, którzy w otwarty sposób mówią o swojej odmiennej orientacji seksualnej.

Share
"O tym się nie mówi": Środowisko LGBT kontra tematy tabu
Źródło: TVN, fot: S. Pilecki
d4dac7k

"Pedały", "cioty", "homo", "pederaści" - tak nazywają ich ludzie, dla których homoseksualizm to choroba. Oni sami mówią o sobie, że przede wszystkim są wrażliwi i uczuciowi. Opowiedzą, co ich w sobie pociąga i czy w związkach homoseksualnych istnieje podział na role kobiecą i męską. Jak wygląda ich świat w porównaniu ze światem osób heteroseksualnych? Tylko w tym programie opowiedzą o tym, jak reagowały ich rodziny, kiedy dowiadywały się o odmiennej orientacji seksualnej swoich najbliższych.

W najbliższy czwartek z tematami tabu zmierzą się osoby reprezentujące środowisko LGBT, m.in. Jacek Szawioła i Mariusz Kozak z programu "Gogglebox. Przed telewizorem", reżyser Michał Burakowski oraz Jakub Kwieciński i Dawid Mycek.

Od środy 6 listopada na antenie TTV - dwa razy w tygodniu - widzowie mogą oglądać nowy program "O tym się nie mówi". Autorzy pokazują w nim losy ludzi, mierzących się ze stereotypami: drag queens, osoby otyłe czy żyjące w homoseksualnych związkach.

Program "O tym się nie mówi" emitowany jest w każdą środę i czwartek o godz. 20:05 na antenie TTV.

TVN
Źródło: TVN, fot: S. Pilecki
d4dac7k

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4dac7k
d4dac7k