Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
ttv
oprac. Anna Ryta
07-11-2019 18:34

"O tym się nie mówi": osoby otyłe i draq queens kontra tematy tabu

Na antenie TTV zadebiutował program "O tym się nie mówi". W pierwszym odcinku na trudne, intymne pytania odpowiedzą osoby otyłe. W drugiej odsłonie wystąpią drag queens, które zdradzą, czym jest tacking, ile trwa metamorfoza i czy rodzina wie o drugiej twarzy swoich najbliższych. O swoich doświadczeniach opowie m.in. znany z show-biznesu sobowtór Dody, Dżaga.

"O tym się nie mówi": osoby otyłe i draq queens kontra tematy tabuŹródło: TVN, fot: S. Pilecki
d1ng59v
d1ng59v

"O tym się nie mówi" - OSOBY OTYŁE - odcinek 1

Mówi się, że w człowieku najważniejsze jest wnętrze, jednak ich życie od dawna dominuje wygląd. Cztery pary zmierzą się twarzą w twarz z komentarzami, które zazwyczaj wybrzmiewały za ich plecami - "obleśne spaślaki", "śmierdzące grubasy". Jak sobie radzą z krytyką? Czym różni się seks osoby chudej i otyłej? Skąd pojawiła się nadwaga? Na każde z tych dosadnych pytań widzowie otrzymają odpowiedź. Jedno jest pewne, Ci ludzie na co dzień narażeni są nie tylko na niewybredne komentarze, ale i tuszę, z którą przecież trzeba jakoś funkcjonować w świecie fit i eko.

Emisja w środę (6 listopada) o godz. 20:05 w TTV.

TVN
Źródło: TVN, fot: S. Pilecki

"O tym się nie mówi" - DRAG QUEENS - odcinek 2

W tym odcinku rewia kolorowych ptaków. Mówią o sobie "jesteśmy facetami-aktorami" i nie zawsze żyją w związkach homoseksualnych. Nazywają się egzotycznym zjawiskiem, które ma w sobie siłę oraz odwagę, by spełniać pasje. Na co dzień przez niektórych podziwiani, przez większość jednak wytykani palcami. Przed kamerami zdradzą tajniki między innymi skutecznego tackingu.

Czy przejmują się opiniami innych? Jacy są naprawdę oraz czy wśród najbliższej rodziny czują się akceptowani? W tym odcinku widzowie poznają zwierzenia czterech par, które odważyły opowiedzieć, o czym się nie mówi. Ten odcinek to łzy i najintymniejsze zwierzenia!

Emisja w czwartek (7 listopada) o godz. 20:05 w TTV.

d1ng59v
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ng59v