Trwa ładowanie...
07-11-2015 11:32

"O mnie się nie martw": Joanna Kulig nie rezygnuje z roli w hicie TVP2

"O mnie się nie martw": Joanna Kulig nie rezygnuje z roli w hicie TVP2Źródło: AKPA
d45xmak
d45xmak

Obecnie oglądać można 3. sezon serialu "O mnie się nie martw". Produkcja TVP2 zyskała rzeszę zagorzałych fanów. Gdy w kolorowej prasie pojawiła się informacja, że kontynuacja hitu stanęła pod znakiem zapytania, widzowie nie kryli rozczarowania. Mówiło się, że odtwórczyni głównej roli, Joanna Kulig, zamierza zrezygnować z dalszych występów. Okazuje się jednak, że to tylko plotki!

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich wielbicieli telewizyjnego hitu. Gwiazda serii nie ma zamiaru odejść z produkcji. Przedstawiciele TVP2 wydali oficjalne oświadczenie w tej sprawie (zachowano pisownię oryginalną - przyp. red.):

"W związku z artykułem 'Przed nią bardzo trudna decyzja', opublikowanym 5 listopada br. w tygodniku 'Na Żywo', Telewizja Polska informuje, że zawiera on całkowicie nieprawdziwe treści, które nie były weryfikowane ani u Rzecznika prasowego, ani w Centrum Informacji TVP. Informacja, jakoby Pani Joanna Kulig chciała zrezygnować z roli w 4 serii 'O mnie się nie martw', jest nieprawdziwa. Publikacja w 'Na żywo' była dużym zaskoczeniem zarówno dla TVP2, jak i producenta wykonawczego serialu, firmy Akson Studio, którzy wspólnie i zgodnie z planem, prowadzą prace przygotowawcze do produkcji 4 serii serialu. Pani Joanna Kulig, zgodnie z umową zawartą z Akson Studio w maju br., co potwierdza reprezentująca ją Agencja, nie rozważa rezygnacji z roli Igi Małeckiej w 4 serii 'O mnie się nie martw', i ma na tę rolę czas zarezerwowany w kalendarzu."

Fani hitu Dwójki jeszcze co najmniej przez jeden sezon będą zatem mogli śledzić losy swojej ulubionej bohaterki, w którą wciela się Joanna Kulig.

Zobacz także: Joanna Kulig dumna z Oscara

d45xmak
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d45xmak