Trwa ładowanie...

"O mnie się nie martw" 3. sezon. Czy Iga i Marcin wreszcie będą parą?

Share
"O mnie się nie martw" 3. sezon. Czy Iga i Marcin wreszcie będą parą?
Źródło: TVP
d482nn1

Panująca w Warszawie fala upałów nie przerwała pracy na planie. Zapewniał o tym Stefan Pawłowski we wpisie na Facebooku:

- Cześć, z tej strony Stefan Pawłowski. Jak widać tropikalne warunki nie zrażają nas do pracy. Pracujemy już tydzień w hardcorowych warunkach, ale jest bardzo fajnie i mam nadzieję, że ten sezon też przypadnie wam do gustu.

Co przyciągnie widzów przed telewizory? W powakacyjnych odcinkach "O mnie się nie martw" pojawi się nowa postać - siostra Igi, Dorota (Angelika Kurowska). 26-letnia aktorka, na co dzień pracująca w krakowskim Teatrze "Bagatela", ma za sobą wiele serialowych ról. Grała już m.in. w "Na Wspólnej", "Pierwszej miłości" i "Prawie Agaty".

 (fot. zdjęcie producenta)
Źródło: (fot. zdjęcie producenta)

Do kancelarii Zarzyckiego dołączy też jako nowy wspólnik Marek - ojciec Marcina. Spojrzy krytycznym okiem na swych współpracowników. Jedyna osoba, co do której nie będzie miał zastrzeżeń, to Aśka (Aleksandra Domańska). Aktorka ma zresztą wyjątkowo pracowity sezon, bo poza planem "O mnie się nie martw" TVP2 równolegle gra w innym serialu - "Bodo" dla TVP1.

d482nn1

O ile Aśka nie będzie mogła narzekać na pracę w kancelarii, Krzysiek zostanie zmuszony do szukania nowego zajęcia. Popsują się też relacje Ewy i Roberta. Nastąpi za to wyraźne zbliżenie Igi i Marcina, sygnalizowane już przez ich pocałunek w ostatnim odcinku poprzedniej serii "O mnie się nie martw". Na pewno na ich drodze nie zabraknie przeszkód, bo przecież Krzysiek (Paweł Domagała) nadal kocha swoją byłą żonę.

Tomasz Borkowy o serialu "Dom":

d482nn1

Podziel się opinią

Share
d482nn1
d482nn1