Trwa ładowanie...

Nowy zwiastun serialu "White Lines" od twórcy "Domu z papieru"

Netflix zaprezentował nowy zwiastun nadchodzącego serialu "White Lines". Premiera już 15 maja.

Share
Nowy zwiastun serialu "White Lines" od twórcy "Domu z papieru"
Źródło: Materiały prasowe
d122wsl

"Dom z papieru" to hiszpański serial, który bije rekordy popularności na Netfliksie. Platforma kupiła go po pierwszym sezonie. Jego twórcą jest Alex Pina, 52-letni Hiszpan, który pracował też jako producent przy serialu "The Crown". Teraz zaprezentuje nową autorską produkcję. Netflix pokazał nowy zwiastun "White Lines".

Historia "White Lines" zaczyna się od zaginięcia legendarnego DJ-a z Manchesteru. 20 lat później jego ciało zostaje znalezione na Ibizie. Siostra artysty leci na wyspę, by odkryć prawdę o niewyjaśnionych wydarzeniach. Śledztwo prowadzone na własną rękę odkryje przed nią świat modnych klubów, kłamstw, tajemnic i narkotyków. Jak obiecują twórcy serialu, wszystko to "zmusi ją do zmierzenia się ze swoją ciemną stroną w miejscu, gdzie ludzie żyją na krawędzi".

W obsadzie serialu znaleźli się: Laura Haddock ("Strażnicy Galaktyki", "Transformers: Ostatni Rycerz"), Marta Milans ("Shazam!"), Juan Diego Botto ("Dobre Zachowanie"), Nuno Lopes ("Święty Jerzy", "Linie Wellingtona"), Daniel Mays ("Łotr 1. Gwiezdne Wojny – Historie"), Laurence Fox ("Wiktoria") oraz Angela Griffin ("Turn Up Charlie", "Specjalistki").

Pierwszy sezon "White Lines" będzie się składał z dziesięciu około 60-minutowych odcinków.

d122wsl

Podziel się opinią

Share
d122wsl
d122wsl