Nowy projekt braci Sekielskich. Zakładają własne studio filmowe

Nowy projekt braci Sekielskich. Zakładają własne studio filmowe
Nowy projekt braci Sekielskich. Zakładają własne studio filmowe
Źródło zdjęć: © ONS.pl

15.08.2020 19:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jakiś czas temu Tomasz Sekielski zapowiedział prace nad filmem o Janie Pawle II. Tym razem - wraz ze swoim bratem - rusza z kolejnym projektem.

W połowie maja na YouTubie odbyła się premiera kolejnej produkcji Tomasza i Marka Sekielskich zatytułowana "Zabawa w chowanego". Dokument kontynuował tematykę poruszoną w pierwszej części - "Tylko nie mów nikomu". Jak się można było domyśleć, obraz przewinień polskich duchownych mocno wstrząsnął widzami. Historie są bowiem niezwykle bulwersujące. Można z nich wywnioskować, że polski Kościół nadal nie zmierzył się z problemem pedofilii.

Dzień przed premierą "Zabawy w chowanego" Tomasz Sekielski był gościem w programie Radia Zet, w którym promował nadchodzącą produkcję. Znany dziennikarz zdradził przy okazji, że planuje też zrobić trzecią część cyklu, tym razem poświęconą Janowi Pawłowi II.

- Będziemy robić film o Janie Pawle II. Będzie 3. część, w której postaramy się znaleźć odpowiedzi na pytania: co wiedział, czego nie wiedział, co robił, czego nie robił Jan Paweł II, jeśli chodzi o walkę z przestępstwami seksualnymi, których dopuszczali się duchowni w trakcie jego pontyfikatu - zapowiedział Tomasz Sekielski.

Jak się okazuje, bracia Sekielscy nie zamierzają spoczywać na laurach. Tomasz Sekielski zdążył już zapowiedzieć kolejny projekt na swoim profilu na Instagramie.

"Wraz z @mareksekielski ruszamy z nowym projektem #sbs czyli #sekielskibrothersstudio. @sekielski_brothers_studio. Chcemy, by było to miejsce, w którym swobodnie, bez cenzury i nacisków, działać będą mogli młodzi twórcy, dziś odbijający się od drzwi dużych korporacji medialnych. A także doświadczeni dziennikarze, którzy mają do przekazania odbiorcom coś więcej niż tylko przemysłowe mielenie newsów" - napisał dziennikarz.

Więcej informacji na temat nowego pomysłu braci Sekielskich znajdziecie tutaj.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (216)
Zobacz także