Trwa ładowanie...

Nowy film Sekielskiego o pedofilii dopiero po wyborach

Drugi film Tomasza Sekielskiego o kościelnej pedofilii, ”Zabawa w chowanego”, będzie miał premierę po wyborach prezydenckich.

Nowy film Sekielskiego o pedofilii dopiero po wyborachŹródło: East News
d2b9mvh
d2b9mvh

Jak nas poinformowała Anna Sekielska, żona dziennikarza, druga część filmu ”Tylko nie mów nikomu”, czyli ”Zabawa w chowanego” jest odłożona.

Anna Sekielska: - Premiera jest bliżej niż dalej, ale wszystko zależy od tego, jak potoczy się sytuacja. Na razie chłopcy [Tomasz i Marek Sekielscy – red.] nie podejmą decyzji o premierze. Czekają aż się przetoczy fala związana z potencjalnymi wyborami.

Marek Sekielski, producent filmu: - Premiera może być za półtora tygodnia. Ale to wszystko zależy od tego, czy wybory będą, czy nie, czy zostaną przełożone i jak to się wszystko potoczy. Czekamy.

Tomasz Sekielski na swoim Faceboku prowadzi także program SekielskiONLINE, gdzie rozmawia z politykami, działaczami społecznymi i samorządowymi. Dotąd zrobił rozmowy m.in. z RPO Adamem Bodnarem, prezydent Gdańska Aleksandrą Dulkiewicz, Romanem Giertychem czy Szymonem Hołownią.

Ma też program online Sekielski Sunday Night Live, w którym sam komentuje rzeczywistość polityczną i odpowiada na komentarze internautów.

d2b9mvh

Poza tym wrzucił do sieci zwiastun nowego programu ”12 wyzwań Sekielskiego”.

Jak wyjaśnia, jest to nowy format: ”serial dokumentalny pokazujący moje zmagania z wagą, walkę o zdrowie i życie. W każdym odcinku stanę przed wyzwaniem (bez ściemy i taryfy ulgowej), które da odpowiedź na to, jak bardzo treningi i zmiana stylu życia wpływa na wydolność i sprawność fizyczną mojego organizmu”. Wyzwania stawia mu Mariusz Kurpiński, trener personalny.

W pierwszym odcinku widzimy Sekielskiego brnącego przez bagna nad Biebrzą.

Sekielski, od operacji żołądka, zrzucił już 65 kilo.

Dziennikarz kończy także kolejną część powieści ”Susza” oraz pracuje nad dokumentem o SKOK-ach.

W jednym ze swoich programów online powiedział, że zbojkotuje ewentualne wybory.

d2b9mvh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2b9mvh