Trwa ładowanie...
01-09-2010 18:00

Nowy dom "BarzydUli"

Nowy dom "BarzydUli"Źródło: TVN
dx8dtpz
dx8dtpz

Od 1 września na antenie TVN 7 pojawią się dwa nowe seriale: premierowa odsłona dobrze znanego widzom serialu „JAG – Wojskowe Biuro Śledcze” oraz bijąca rekordy popularności „BrzydUla”, która w TVN 7 znalazła swój nowy dom!

W środę, 1 września, telewizja TVN 7 rozpocznie emisję serialu „BrzydUla”. To wzruszająca i zabawna historia Uli Cieplak (Julia Kamińska)
, mało urodziwej i niezbyt zamożnej dziewczyny, która rozpoczyna pracę w renomowanej firmie - Domu Mody Febo & Dobrzański. Świat, w którym zaczyna pracę, jest zupełnie inny, niż ten, w którym dorastała. Ula pochodzi z Rysiowa, małej miejscowości pod Warszawą, gdzie nauczyła się, że na wszystko trzeba sobie zapracować, a w razie problemów zawsze można liczyć na pomoc kochającej rodziny i przyjaznych sąsiadów.

Jak długo w nowej, bezwzględnej rzeczywistości może się utrzymać uczciwa, wrażliwa, dobroduszna, a na domiar złego beznadziejnie zakochana w swoim szefie Ula? Widzowie będą się mogli o tym przekonać, śledząc jej losy od poniedziałku do piątku po dwa premierowe odcinki o godzinie 17:05 oraz 17:35.

Zupełnie innych wrażeń dostarczy widzom emisja premierowego, dziewiątego już sezonu serialu „JAG - Wojskowe Biuro Śledcze”. W kolejnej już serii poznamy tajniki pracy wojskowych prawników i kulisy wielkiej polityki oraz będziemy śledzić nowe perypetie komandora Harmonia Rabb (David James Elliott) i major Sary McKenzie (Catherine Bell).

dx8dtpz

W życiu prywatnym są przyjaciółmi, w pracy często muszą stanąć po przeciwnych stronach barykady - mimo to zawsze z jednakowym zaangażowaniem traktują powierzone im zadania – bez różnicy, czy sprawa dotyczy pospolitego morderstwa, zdrady stanu, dezercji czy szpiegostwa. Premierowe odcinki serialu będą emitowane od poniedziałku do piątku o godzinie 18:05 na antenie TVN 7.

Zobacz także:

[

CO SIĘ STAŁO BRODZIK?! WYGLĄDA FATALNIE! ]( http://teleshow.wp.pl/dlaczego-brodzik-nie-przyjmuje-nowych-rol-6026598542222465g )
[

GRZECZNE DZIEWCZYNKI NA "NAGICH" OKŁADKACH ]( http://teleshow.wp.pl/grzeczne-dziewczynki-szaleja-6034033195443329g )
[

POLSKIE SEKSBOMBY BEZ MAKIJAŻU I STYLIZACJI ]( http://teleshow.wp.pl/obnazamy-polskie-serialowe-seksbomby-6034033566327937g )
[

TYCH ZDJĘĆ GWIAZDY WSTYDZĄ SIĘ NAJBARDZIEJ ]( http://film.wp.pl/gwiazdy-w-najbardziej-zenujacych-momentach-6025280354886273g )

dx8dtpz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dx8dtpz