Trwa ładowanie...

Nowy cykl na kanale Youtube TNT Polska

Łukasz Stelmach, to vloger, który już dawno zyskał status eksperta w dziedzinie filmu. Na swoim kanale Youtube zgromadził ponad 100 tys. subskrynentów, którzy powracają do niego po kolejne nowinki i świeże recenzje.

Nowy cykl na kanale Youtube TNT PolskaŹródło: Youtube.com
d1vpsn1
d1vpsn1

Łukasz bywa tak samo zachwalający, co krytyczny w stosunku do filmowych produkcji. I to dodaje mu zainteresowania nowych fanów. W końcu dziś w dobie pozorów, to właśnie szczerość jest cechą, którą widzowie cenią najbardziej. Jego potencjał dostrzegła stacja TNT, która postanowiła dać mu swoją przestrzeń i czas na oficjalnym kanale Youtube TNT.

"TNT Tematy” to program publicystyczny, którego prowadzącym będzie właśnie Łukasz. Podcasty będą się pojawiać regularnie - co dwa tygodnie.

Czym jest "TNT Tematy”?

"TNT Tematy” zapewni widzom rozrywkę i źródło rzetelnych informacji na temat perełek kinematografii. Oglądając odcinki online będzie można zapoznać się z tematyką i charakterystyką prezentowanych przez stacje produkcji. Pojawią się tam zarówno nowsze, jak i klasyczne, mniej lub bardziej popularne, ale zawsze godne uwagi i dyskusji, pozycje filmowe. Nie zabraknie też ekskluzywnych zapowiedzi światowych hitów, materiałów zakulisowych oraz informacji dotyczących oryginalnych produkcji TNT.

10 minut merytorycznej rozrywki

Do tej pory ukazało się pięć podcastów. Wszystkie dotyczą filmów, które gościły w kinach już jakiś czas temu. Ci, którzy jednak ich nie widzieli albo chcą powtórzyć rozrywkę, będą mogli przyjrzeć się im raz jeszcze. Łukasz Stelmach proponuje podejść do nich inaczej niż z pozycji całkowitej niewiedzy.

d1vpsn1

Wskazuje na ważne punkty i motywy, które być może nam umknęły podczas seansu w kinie, a które mają kluczowe znaczenie dla zrozumienia przesłania twórców. Omawia też kulisy powstania filmów, co dodaje nowego smaczku hitom, które znamy jedynie z finalnych efektów. I choć każdy podcast trwa nie dłużej niż 10 minut, to jest to wystarczający czas, aby poznać kultowe tytuły ze świeżej perspektywy osoby, która na filmach zna się jak mało kto.

d1vpsn1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1vpsn1