Nowości w serialu "Pierwsza Miłość"

Nowości w serialu "Pierwsza Miłość"
Źródło zdjęć: © Telewizja Polsat

14.07.2010 14:14, aktual.: 18.04.2017 12:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zmiany w serialu to także zwroty w życiu głównych bohaterów.

Mija właśnie 6 lat od momentu nakręcenia pierwszych odcinków serialu. Pod Wrocławiem rozpoczęły się zdjęcia do nowego sezonu Pierwszej Miłości, którą od września będziemy mogli oglądać w całkowicie nowej odsłonie. Scenarzyści i produkcja wprowadzili wiele ciekawych zmian. Będą nowe wątki, bohaterowie, a nawet budynki.

„W wakacje serial przechodzi całkowity lifting. Widzowie na pewno będą zaskoczeni. Zmieniamy wszystko. Od kostiumów, przez scenografię, obiekty, na scenariuszu skończywszy. Aktorzy wracając na plan w czerwcu poczuli jakby zmienili pracę. Do nowych zadań podeszli z olbrzymim entuzjazmem, przychodzą do nas z nowymi pomysłami, a my staramy się je realizować. Mimo iż kończymy w tej chwili 1150 odcinek serialu, czujemy ekscytację jak przy nowym projekcie. Jest to bardzo miłe uczucie.” – mówi Monika Salińska, kierownik produkcji.

Pod wpływem wydarzeń, które mogliśmy oglądać przed wakacjami staną oni przed trudnymi, dojrzałymi wyborami życiowymi. Marysia i Paweł spotkają się na sali rozwodowej, a każde z nich będzie musiało odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Kinga będzie chciała się usamodzielnić i wyprowadzić od rodziców. Dodatkowo zmieni swój wizerunek. Mały Mirek zamieszka na stałe z Patrykiem i Emilką, a cała trójka przeniesie się na wieś.

W nowym sezonie scenarzyści postanowili przywrócić na stałe wątek Wadlewa. To tam, teraz będzie toczyć się życie wielu bohaterów – poza Emilką i Patrykiem na wsi zamieszka Bartek, który zostanie miejscowym lekarzem. Na jesieni zobaczymy również rozszerzony wątek młodego pokolenia. Mikser, Sabina, Ola i Błażej rozpoczną nowy etap w swoim życiu i pójdą na studia.

Tłem dla wszystkich nowych wątków będą całkowicie odmienione obiekty. Sabina dostanie nowoczesny apartament od rodziców, w którym zamieszka z Olą i Mikserem. Bartek, jako nowy lekarz na wsi będzie przyjmował pacjentów w bardzo ubogo wyposażonym ośrodku zdrowia. Dodatkowo producenci serialu zdecydowali się na dobudowanie w studiu kuchni w mieszkaniu Króli.

Jak potoczą się dalsze losy starych i nowych bohaterów zobaczymy już jesienią.

Czytaj więcej: Pierwsza miłość

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także