Trwa ładowanie...

Nowości i powroty! Sprawdź co oglądać w Telewizji WP!

Rozrywka to główny punkt telewizji WP. Zachęcamy do rozpoczęcia poranków wraz z programami o miłości, które udowadniają, że każde uczucia wymaga poświęceń. A na deser "Ucho Prezesa".

Share
Nowości i powroty! Sprawdź co oglądać w Telewizji WP!Źródło: Materiały prasowe
d472cm5

"I tak się pobierzemy" godz. 11.00

Jak powiedzieć swojej rodzinie, że chcę wziąć ślub z osobą tej samej płci? Jak wyperswadować bliskim, że ślub z Żydem nie jest niczym złym? Trzy pary - wszystkie szaleńczo w sobie zakochane - postanawiają pobrać się mimo zdecydowanego sprzeciwu rodziny i przyjaciół. Czy będą potrafili przezwyciężyć uprzedzenia wynikające z różnic rasowych, religijnych, klasowych, czy odmiennych preferencji seksualnych? W ciągu ośmiu odcinków pary planują swoje śluby, w tym czasie starają się także zbliżyć do siebie podzielonych bliskich. Czy przetrwają do wesela? Czy na uroczystości pojawią się ich rodziny i przyjaciele?

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

"Z teściową do ślubu”, godz. 10.00

Zorganizować ślub samemu, czy powierzyć to swojej matce? Matce, a może teściowej? Jedno jest pewne – takie przygotowania nie będą przebiegały bez komplikacji. Do spięć będzie dochodziło dosłownie na każdym kroku!

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Maraton "Ucha prezesa” – Sobota, od godz. 14.00 do 16.00

Ucho Prezesa na bis, na życzenie widzów! Tylko w Telewizji WP! Zaczynamy od 3. sezonu.
"Ucho Prezesa” to satyryczno-komediowa produkcja dla Showmax stworzona przez Roberta Górskiego, znanego z "Kabaretu Moralnego Niepokoju”. Wśród obsady spotkamy również znane twarze polskiej plejady gwiazd, m.in. Michała Żebrowskiego, Cezarego Pazurę, Agnieszkę Pilaszewską i Cezarego Żaka. Każdy odcinek to nawiązanie do gorącego życia polskiej sceny politycznej, ukazanej w krzywym zwierciadle.

d472cm5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d472cm5
d472cm5