Trwa ładowanie...
d19eyra

Nowości i powroty! Sprawdź co oglądać w Telewizji WP!

Rozrywka to główny punkt telewizji WP. Zachęcamy do rozpoczęcia poranków wraz z programami o miłości, które udowadniają, że każde uczucia wymaga poświęceń. A na deser "Ucho Prezesa".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowości i powroty! Sprawdź co oglądać w Telewizji WP!
(Materiały prasowe)
d19eyra

"I tak się pobierzemy" godz. 11.00

Jak powiedzieć swojej rodzinie, że chcę wziąć ślub z osobą tej samej płci? Jak wyperswadować bliskim, że ślub z Żydem nie jest niczym złym? Trzy pary - wszystkie szaleńczo w sobie zakochane - postanawiają pobrać się mimo zdecydowanego sprzeciwu rodziny i przyjaciół. Czy będą potrafili przezwyciężyć uprzedzenia wynikające z różnic rasowych, religijnych, klasowych, czy odmiennych preferencji seksualnych? W ciągu ośmiu odcinków pary planują swoje śluby, w tym czasie starają się także zbliżyć do siebie podzielonych bliskich. Czy przetrwają do wesela? Czy na uroczystości pojawią się ich rodziny i przyjaciele?

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

"Z teściową do ślubu”, godz. 10.00

d19eyra

Zorganizować ślub samemu, czy powierzyć to swojej matce? Matce, a może teściowej? Jedno jest pewne – takie przygotowania nie będą przebiegały bez komplikacji. Do spięć będzie dochodziło dosłownie na każdym kroku!

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Maraton "Ucha prezesa” – Sobota, od godz. 14.00 do 16.00

Ucho Prezesa na bis, na życzenie widzów! Tylko w Telewizji WP! Zaczynamy od 3. sezonu.
"Ucho Prezesa” to satyryczno-komediowa produkcja dla Showmax stworzona przez Roberta Górskiego, znanego z "Kabaretu Moralnego Niepokoju”. Wśród obsady spotkamy również znane twarze polskiej plejady gwiazd, m.in. Michała Żebrowskiego, Cezarego Pazurę, Agnieszkę Pilaszewską i Cezarego Żaka. Każdy odcinek to nawiązanie do gorącego życia polskiej sceny politycznej, ukazanej w krzywym zwierciadle.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d19eyra

Podziel się opinią

Share
d19eyra
d19eyra