Trwa ładowanie...

Nowi szefowie w Polskim Radiu. Wojciech Mann pożegnał Magdę Jethon

Share
Nowi szefowie w Polskim Radiu. Wojciech Mann pożegnał Magdę Jethon
Źródło: ONS.pl
d17ae8y

Wojciech Mann zareagował na wieść o rezygnacji z pracy długoletniej dyrektorki Programu Trzeciego Polskiego Radia. W niedzielę, 10 stycznia, w eleganckim stylu podziękował jej za lata pracy w eterze.

Wczoraj w internecie wyświetliło mi się, że Magda Jethon nie jest już szefową "Trójki". Ja chciałbym jej podziękować za te lata, kiedy kierowała "Trójką", bo uważam, że to był - i jest - dobry okres dla "Trójki" i dla naszych audycji . Może nas już słucha. Jeśli tak, to: Magda, nie zapominamy o Tobie w sekundzie, kiedy Cię przegoniono. Dziękujemy i - miejmy nadzieję, że do usłyszenia - powiedział współprowadzący audycji "Piosenki bez Granic".

Od piątku, 8 stycznia, nowym prezesem Polskiego Radia jest Barbara Stanisławczyk. Członkami zarządu zostali Jerzy Kłosiński i Marcin Palade. Nowy zarząd zdecydował o zmianach kadrowych w PR. Kamil Dąbrowa został odwołany ze stanowiska dyrektora radiowej "Jedynki". Magda Jethon natomiast zrezygnowała z kierowania "Trójką". Ze strony polskieradio.pl można dowiedzieć się, że miejsce Jethon zajęła jej zastępca, Anna Krakowska, a "Jedynką" zarządza Marzena Wyczółkowska, dotychczas sekretarz redakcji.

Zobacz także: Marszałek Senatu: "Kurski jest świetnym fachowcem i dziennikarzem"

l

Magda Jethon i Wojciech Mann (fot. ONS.pl)
Źródło: Magda Jethon i Wojciech Mann (fot. ONS.pl)
Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d17ae8y

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d17ae8y
d17ae8y