Trwa ładowanie...

"Nowe życie starych rzeczy": Zobacz jak przywrócić zużyte przedmioty do życia!

"Nowe życie starych rzeczy": Zobacz jak przywrócić zużyte przedmioty do życia!Źródło: Discovery Channel
di1zjag
di1zjag

Popularny komik i aktor John DiResta, wspólnie z bratem Jimmym i synem Matthew odkryje przed widzami tajemnice pchlich targów. Pokażą jak zużytym przedmiotom nadać drugie życie, w którym mogą być równie przydatne jak w pierwszym wcieleniu.

W nowej serii zatytułowanej "Nowe życie starych rzeczy" bracia DiResta przekonują nas o tym, że ta sama rzecz może dla jednych być skarbem, a dla innych bezwartościowym śmieciem. Dla nich zbieranie staroci stało się treścią życia. W swoim nowym programie odkryją przed nami tajemnice pchlich targów.

Na co dzień żyją zgodnie ze swoją mantrą: Znajdź! Napraw i sprzedaj! W tych handlowych przedsięwzięciach towarzyszy im syn Johna, Matthew. Razem przeczesują Nowy Jork w poszukiwaniu przedmiotów, które mogliby odnowić, naprawić, czasami nawet całkowicie przerobić, a potem sprzedać z zyskiem. Zobaczymy, jak ze starego dziecięcego roweru zrobią pojazd wzorowany na pomysłach Evela Knievela. Stertę niepotrzebnego drewna zamienią w modną ławkę. Ci ludzie potrafią tworzyć cuda dosłownie z niczego. Przy okazji wiedzą, jak skutecznie się targować, aby śmieci zamieniać w złoto.

Program na antenie Discovery Channel od niedzieli 5 lutego o godz. 18:00.

(fot. Discovery Channel)
Źródło: (fot. Discovery Channel)

Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!

Teleshow.pl na Facebooku

di1zjag

Zobacz także:

Tylko dla dorosłych!

[

Orgie w "Tańcu z gwiazdami"! ]( http://teleshow.pl/gid,13872521,img,13872604,kat,1024839,title,Orgie-w-Tancu-z-gwiazdami,galeria.html )
[

Janice Dickinson: Od seksbomby do karykatury kobiety! ]( http://teleshow.pl/gid,13859909,img,13859968,kat,1024839,title,Janice-Dickinson-Od-seksbomby-do-karykatury-kobiety,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

di1zjag
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
di1zjag