Trwa ładowanie...

Nowe wieści z planu "Domu nad rozlewiskiem"

Share
Nowe wieści z planu "Domu nad rozlewiskiem"
Źródło: AKPA
dov9e2z

Co chwila do brzegu podpływa kolejna motorówka, a w niej tłumy ciekawskich. Co to za impreza? Można wejść? Ile kosztuje wstęp? - padają pytania. Gdy pływającym wczasowiczom ukazuje się Joanna Brodzik, aby pozować fotoreporterom, wzrok gapiów podąża za każdym jej krokiem.

"Aaa! impreza zamknięta" - krzyczy ktoś z oddali z uśmiechem. Scenografię stanowią dyskotekowe lampy i podest usytuowany nad Jeziorem Zegrzyńskim - dziś ta sceneria „gra” w serialu "Dom nad rozlewiskiem", adaptacji słynnej powieści Małgorzaty Kalicińskiej.

Pierwszy odcinek nowego serialu, wprowadzi nas w świat Małgosi, atrakcyjnej i ambitnej kobiety po przejściach, w którą wcieli się Joanna Brodzik.

dov9e2z

"Czuję się z tą historią szczególnie związana, bo pisuję z autorką do jednego magazynu literackiego. Miałam więc szansę, żeby przeczytać trzecią część "Domu nad rozlewiskiem" - opowiada Joanna Brodzik, a zaraz po tym wtapia się w tłum statystów grających imprezowiczów skaczących w rytm dyskotekowych dźwięków.

Co jeszcze stanie się w pierwszej części "Domu nad rozlewiskiem” zdradza producentka Katarzyna Kalicińska: "Dowiemy się z kim i gdzie pracuje, dlaczego jest tak aktywna zawodowo. Poznamy prezesa firmy, w którego wcieli się Paweł Deląg oraz postacie, które będą uprzykrzać życie".

A te postacie to Majka, w tej roli zobaczymy debiutującą Justynę Grzybek. "Moja bohaterka trochę namiesza, ale taka jej natura"- opowiada aktorka. Drugi "zły charakter” to Zygmunt, czyli Maciej Wierzbicki. Gdy padną słowa prezesa - "Kochane dzieci bawcie się jakby mnie tu nie było" - wiadome będzie, że czas integracyjnej imprezy w firmie właśnie się rozpoczął.

Czy ta sielanka może zaszkodzić Małgosi? Czy może trwać wiecznie? Odpowiedź na pewno znają Ci, którzy czytali "Dom nad rozlewiskiem", choć serial może ich zaskoczyć. A o tym, na pewno przekonają się Ci, którzy obejrzą pierwszy odcinek 12 października o 20.20 w TVP1.

dov9e2z

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dov9e2z
dov9e2z