Trwa ładowanie...
ycipk-xzhc63

Nowe reality show od Polsatu nadciąga. To połączenie "Big Brothera" i "Warsaw Shore"

Po wielu latach przerwy telewizja Polsat postanowiła pokazać widzom kolejne reality show, które według producentów ma być połączeniem "Big Brothera" i "Warsaw Shore". Co na to widzowie?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Czy nowe reality show od Polsatu poprowadzi Krzysztof Ibisz?
Czy nowe reality show od Polsatu poprowadzi Krzysztof Ibisz? (Materiały prasowe)
ycipk-xzhc63

Programy takie jak "Big Brother" czy "Warshaw Shore - Ekipa z Warszawy" przyciągają widzów. Z tego względu nie dziwimy się, że stacja Polsat chce mieć własne show! Już jesienią w ramówce Polsatu pojawi się nowy program typu reality show. Stacja szuka bowiem ludzi, którzy chcieliby wystąpić w najnowszym programie opartym na brytyjskim formacie "Love Island". Poszukiwania dotyczą młodych ludzi między 18. a 35. rokiem życia, ze szczególnym nastawieniem na influencerów, instragramerów, modelki oraz trenerów personalnych.

Magda z "Big Brothera" ma parcie na szkło? "Na jej Instagramie nie brakuje zdjęć z celebrytami"

ycipk-xzhc63

Na czym polega reality show "Love Island"? Uczestnicy wyjeżdżają do ciepłych krajów. Polacy udadzą się na Wyspy Kanaryjskie, by walczyć w parach o główną nagrodę w wysokości 100 tysięcy złotych. Na wakacjach spędzą siedem tygodni, a widzowie, przyglądając się życiu uczestników, wyłonią zwycięzców.

Brytyjski show "Love Island" doczekał się już pięciu edycji, gromadząc przed telewizorami miliony widzów. Czy będzie tak również w przypadku "Love Island" od Polsatu? Jeśli pamiętacie, jednym z najpopularniejszych show stacji był "Bar", w którym brała udział również Doda! Lubiliście ten program?

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-xzhc63

ycipk-xzhc63
ycipk-xzhc63