Trwa ładowanie...

Nowe reality show od Polsatu nadciąga. To połączenie "Big Brothera" i "Warsaw Shore"

Po wielu latach przerwy telewizja Polsat postanowiła pokazać widzom kolejne reality show, które według producentów ma być połączeniem "Big Brothera" i "Warsaw Shore". Co na to widzowie?

Nowe reality show od Polsatu nadciąga. To połączenie "Big Brothera" i "Warsaw Shore"Źródło: Materiały prasowe
d3rgj6r
d3rgj6r

Programy takie jak "Big Brother" czy "Warshaw Shore - Ekipa z Warszawy" przyciągają widzów. Z tego względu nie dziwimy się, że stacja Polsat chce mieć własne show! Już jesienią w ramówce Polsatu pojawi się nowy program typu reality show. Stacja szuka bowiem ludzi, którzy chcieliby wystąpić w najnowszym programie opartym na brytyjskim formacie "Love Island". Poszukiwania dotyczą młodych ludzi między 18. a 35. rokiem życia, ze szczególnym nastawieniem na influencerów, instragramerów, modelki oraz trenerów personalnych.

Magda z "Big Brothera" ma parcie na szkło? "Na jej Instagramie nie brakuje zdjęć z celebrytami"

Na czym polega reality show "Love Island"? Uczestnicy wyjeżdżają do ciepłych krajów. Polacy udadzą się na Wyspy Kanaryjskie, by walczyć w parach o główną nagrodę w wysokości 100 tysięcy złotych. Na wakacjach spędzą siedem tygodni, a widzowie, przyglądając się życiu uczestników, wyłonią zwycięzców.

Brytyjski show "Love Island" doczekał się już pięciu edycji, gromadząc przed telewizorami miliony widzów. Czy będzie tak również w przypadku "Love Island" od Polsatu? Jeśli pamiętacie, jednym z najpopularniejszych show stacji był "Bar", w którym brała udział również Doda! Lubiliście ten program?

d3rgj6r
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3rgj6r