Nowe programy o najdroższych hotelach i kulisach branży w BBC Entertainment

Nowe programy o najdroższych hotelach i kulisach branży w BBC Entertainment
Źródło zdjęć: © BBC

29.07.2014 15:03, aktual.: 29.07.2014 15:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sekrety luksusowych hoteli
Od wtorku 19 sierpnia, godz. 22:00
Znany aktor Richard E. Grant podróżuje po całym świecie i opisuje historie kryjące się za pięknymi fasadami ekskluzywnych hoteli. Niedopuszczalne zachowania, skandale seksualne, zwalczające się dynastie hotelarskie, ekstrawagancje sławnych i bogatych gości… Program ukazuje fascynujący, a przy tym zupełnie nieznany nam świat.

Poza odcinkami skupiającymi się na konkretnych hotelach obejrzymy dwa odcinki specjalne, poświęcone Irlandii i Lazurowemu Wybrzeżu. Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, co trzeba zrobić, aby usatysfakcjonować najbardziej wymagających gości, jak zorganizować niezapomnianą imprezę w wyjątkowym miejscu – albo po prostu jesteście zainteresowani ciekawostkami i plotkami związanymi z tymi luksusowymi przybytkami – nie możecie przeoczyć tego programu!

Inspektor hotelowy - seria 10.
Od wtorku 14 października, godz. 22:00

Alex Polizzi, znana prezenterka i hotelarka, zdobywczyni wielu nagród, kontynuuje misję, której celem jest pomoc kiepsko radzącym sobie brytyjskim hotelom i pensjonatom. Jako wnuczka zmarłego kilka lat temu Charlesa Forte’a i siostrzenica Sir Rocco Forte’a, Alex ma doświadczenie i wiedzę, dzięki którym może zamienić podupadające hotele w dochodowe przedsiębiorstwa.

Tajemnice hotelu Claridge’s
Od wtorku 9 grudnia, godz. 22:00

Tajemnice hotelu Claridge’s ukazują kulisy działania luksusowego, pięciogwiazdkowego hotelu położonego w sercu londyńskiej dzielnicy Mayfair, znanego z obsługi bogatych i sławnych – i członków rodziny królewskiej.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także