Trwa ładowanie...
telewizja wp

Nowe programy i odcinki w uwielbianym przez widzów paśmie dla miłośników domów! Codziennie od 11.00 w Telewizji WP!

Czy lepiej sprzedać stary dom i kupić inny, czy wyremontować ten, w którym obecnie mieszkamy? A może lepiej będzie wyprowadzić się w zupełnie nowe miejsce i zacząć od początku? Telewizja WP zainspiruje was do znalezienia właściwych rozwiązań. Zobaczcie sami!

Share
Nowe programy i odcinki w uwielbianym przez widzów paśmie dla miłośników domów!  Codziennie od 11.00 w Telewizji WP!
Źródło: Materiały prasowe
dbihhd1

Pokochaj i sprzedaj
pon.- pt. 12.00

wt. – czw. 15.00

Czy lepiej sprzedać stary dom i kupić inny, czy wyremontować ten, w którym obecnie mieszkamy? Przed takim dylematem stoją bohaterowie programu "Pokochaj lub sprzedaj – Vancouver”.
W tym programie uczestnicy odcinków nie są zadowoleni ze swoich dotychczasowych domów. Dostają jednak szansę na niepowtarzalną zmianę. Mogą – z pomocą specjalistów od remontów i wystroju wnętrz – odmienić swój dom nie do poznania. Jeśli w dalszym ciągu nie będzie on spełniał ich wymagań po remoncie, będą mogli go zamieć na coś bardziej odpowiadającego ich preferencjom. Dwójka prowadzących prowadzi ze sobą ciekawą rywalizację – jedno remontuje dotychczasowy dom, drugie szuka ewentualnej alternatywy i nowej posiadłości. Kto tym razem przekona bohaterów odcinka do swojej racji? Jillian czy Tod?

Zamieszkajmy nad wodą
Pn. i pt. 11.00

Czwartek, 14.00

Tutaj ekspert od nieruchomości, Nick Waldner, pomoże potencjalnym nabywcom znaleźć dom swoich marzeń w idealnym miejscu nad wodą. Nick odkryje jedyne w swoim rodzaju zalety posiadania takich nieruchomości. Wielka gratka dla kupujących pragnących zamieszkać nad wodą. Nie tylko widzowie będą mogli zajrzeć do najbardziej niesamowitych domów na wodzie. Nick wciągnie nas również w proces zakupu takich posiadłości, nie mając przy tym nic do ukrycia. Wybór padnie na dom nad zatoką Gulf Shore w Alabamie, nad jeziorem Havasu w Arizonie, czy oceanem w Marathon na Florydzie?

dbihhd1

Luksusowe rezydencje
Wt. - czw. o 11.00

Pn – śr. 14:00

Wielu z nas z pewnością zastanawiało się nad możliwościami, jakie dają nieograniczone fundusze. Wiele osób rozpływało się w marzeniach dotyczących kupna luksusowego domu, pełnego wygód i nowoczesnych rozwiązań. W tym programie widzowie mają okazję sprawdzić, jak luksus wyobrażają sobie jego twórcy. Wraz z ekipą telewizyjną wyruszają w intymną wycieczkę po prywatnych rezydencjach hollywoodzkiej elity. Przekonają się, jak żyje się po tej stronie świata i jakie pomysły kryją domy, gdy budżet nie gra roli. Niezapomniane wrażenia gwarantowane!

Nowe życie starych domów (nowa seria)
Śr-czw, 13.00/ sb-ndz 14:00

Telewizja WP dostępna jest w ramach bezpłatnej telewizji naziemnej, na platformie NC+ (kanał 170) oraz w kablówkach m.in.: Multimedia (38), UPC (158/116), Vectra (128), Netia (30), Orange (35), Inea (28), Toya (17) i wiele innych.

Telewizja Wirtualnej Polski - jak nas oglądać? To proste!

dbihhd1

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dbihhd1
dbihhd1