Nowe odcinki "Wojowniczych Żółwi Ninja" na kanale Nickelodeon

Nowe odcinki "Wojowniczych Żółwi Ninja" na kanale Nickelodeon
Źródło zdjęć: © Nickelodeon

11.03.2014 13:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pewnego dnia Mistrz Splinter został oblany tajemniczą zieloną substancją, która zmieniła go w olbrzymiego szczura, a jego cztery żółwiki - w zmutowane żółwie o niezwykłych zdolnościach. W obawie przed prześladowaniami ze strony ludzi, Splinter wychował i szkolił żółwie na wojowników ninja w podziemiach miasta.

Leonardo, Raphael, Michelangelo i Donatello stanowią zgrany zespół. Drużyna wojowników do perfekcji opanowała wschodnią sztukę walki - ninjutsu. Codziennym przygodom Żółwi towarzyszy 16-letnia April O'Neil. To dzięki tej dziewczynie wojownicy mają możliwość konfrontacji z cudownym, a jednocześnie wrogim światem Nowego Jorku. Żółwie Ninja cały czas muszą stawiać czoła groźnym wrogom, a w wolnym czasie zajadają się przepyszną pizzą.

W kolejnej odsłonie tej kultowej animacji żółwie ściągną na miasto wielki kłopot. Rozlewając przez przypadek tajemniczy mutagen na całym Manhattanie sprawią, że w mieście zaczną pojawiać się mutanty, które nie będą wcale pozytywnie nastawione do świata. Bracia będą musieli trzymać się razem, aby zwalczyć rozszalałe stworzenia.

Na specjalnej stronie poświęconej zielonym wojownikom, co tydzień fani będą mogli zobaczyć różne ciekawostki poświęcone mutantom, z którymi Żółwie będą musiały się zmierzyć. Na www.turtles.nick.com.pl, będą dostępne filmy i dodatkowe materiały zza kulis. Znajdzie się też specjalny "plakat", na którym co tydzień będą pojawiać się złowrogie potwory zwalczane przez Leonarda, Raphaela, Michelangela i Donatella.

Emisja: niedziela, godz. 10:05 Powtórki: niedziela, godz. 18:30

Obraz
© (fot. Nickelodeon)
Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także