Trwa ładowanie...
d2sb7aw

"Nowe ciało z Khloé Kardashian": nadchodzi 3 sezon programu Kardashianki

Już w niedzielę 14 lipca o 21:00 Khloé Kardashian powróci w roli prowadzącej reality-show Nowe ciało z Khloé Kardashian, który zmienia życia uczestników. W każdym z odcinków razem z trenerami personalnymi i ekspertami z zakresu dietetyki oraz psychoterapii będzie wspierała uczestników programu w osiągnięciu nie tylko wymarzonej sylwetki, ale równowagi psychicznej, która pomoże przezwyciężyć ich problemy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dziś Khloe nie ma żadnych kompleksów
Dziś Khloe nie ma żadnych kompleksów (newspix.pl)
d2sb7aw

Burzliwy koniec związku, uszczypliwe komentarze dotyczące wyglądu czy inne życiowe trudności, to problemy, z którymi borykał się każdy z nas. Przeciwności losu mogą destrukcyjnie wpływać na nasze samopoczucie lub wygląd, ale wystarczy również, że na swojej drodze spotkamy odpowiednią osobę, która wskaże nam właściwą ścieżkę i całkowicie zmieni myślenie.

Khloé Kardashian jest autorką książki "Strong Looks Better Naked“, mamą i bizneswoman, ale sama przez długi czas borykała się z samoakceptacją. W ostatnich latach przeszła widoczną gołym okiem przemianę i wreszcie pokochała samą siebie. Swoimi doświadczeniami postanowiła podzielić się z uczestnikami nowego show i z pomocą ekspertów z zakresu dietetyki i fitness w 12 tygodni wskazać im drogę do nowego, lepszego "ja”.

Po trzech miesiącach ciężkiej pracy nad sobą uczestnicy zmierzą się ze wszystkimi, którzy śmieli w nich wątpić. Khloé oraz ekipa najlepszych trenerów w każdym odcinku pomagają dwóm osobom. Chodzi o to, by po transformacji mogły pokazać światu i tym wszystkim, którzy w nie zwątpili, jak wiele tracą. Zemstą uczestników za doświadczone przykrości jest znakomity wygląd i świetne samopoczucie.

d2sb7aw

Trudno nie łączyć tego konceptu z zawirowaniami w życiu osobistym Khloe. Przez wiele lat borykała się ze związkiem z facetem, który nie potrafił dochować jej wierności naet wtedy, gdy była z nim w ciąży.

*Nowe ciało z Khloé Kardashian - emisja w niedziele od 14 lipca o 21:00 na kanale E! Entertainment. *

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Khloe przed przemianą:

   ONS.pl
(ONS.pl)
d2sb7aw

Podziel się opinią

Share
d2sb7aw
d2sb7aw