Trwa ładowanie...
dx95cpe

Nowa TV nie chce z nią współpracować? Katarzyna Cichopek traci swój program

Katarzyna Cichopek nie ma dobrej passy. Kolejny program z jej udziałem znika z anteny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Katarzyna Cichopek
Katarzyna Cichopek (ONS.pl)
dx95cpe

Katarzyna Cichopek do niedawna mogła pochwalić się pracą w kolejnym programie poradnikowym. Show "Nowa ja!", którego była gospodynią, opowiadało historie kobiet, które są niezadowolone ze swojego życia i potrzebują pozytywnej zmiany. W każdym odcinku uczestniczki przechodziły metamorfozy pod okiem prowadzącej i ekspertów.

Program najpierw zadebiutował we wrześniu ubiegłego roku na stacji 8TV należącej do grupy ZPR media. Gdy padła decyzja o powstaniu drugiej serii, trafiła na antenę Nowa TV (8TV została zlikwidowana, miejsce na multipleksie przejął muzyczny kanał Eski). Jak się okazuje, program skończy się jednak na dwóch sezonach. Szefostwo stacji nie zamierza kontynuować programu realizowanego na potrzeby zamkniętej stacji, której oferta kierowana była przede wszystkim do kobiet.

Co więcej, portal wirtualnemedia.pl poinformował, że grupa ZPR nie planuje żadnego nowego programu z udziałem Cichopek. To nie najlepszy czas dla aktorki, której w telewizji zostaje właściwie "M jak miłość". Przypomnijmy, że wiosną 2015 roku Katarzyna Cichopek była współprowadzącą pasma lifestylowego "Twój Puls" emitowanego w stacji TV Puls w dni powszednie od godz. 11.00 do 13.00. Program zdjęto z anteny po emisji jednego sezonu.

Zobacz także: Katarzyna Cichopek o zabawkach i wychowywaniu dzieci

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

dx95cpe

Podziel się opinią

Share
dx95cpe
dx95cpe