Trwa ładowanie...

Nowa TV nie chce z nią współpracować? Katarzyna Cichopek traci swój program

Katarzyna Cichopek nie ma dobrej passy. Kolejny program z jej udziałem znika z anteny.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Nowa TV nie chce z nią współpracować? Katarzyna Cichopek traci swój programŹródło: ONS.pl
d30adfu
d30adfu

Katarzyna Cichopek do niedawna mogła pochwalić się pracą w kolejnym programie poradnikowym. Show "Nowa ja!", którego była gospodynią, opowiadało historie kobiet, które są niezadowolone ze swojego życia i potrzebują pozytywnej zmiany. W każdym odcinku uczestniczki przechodziły metamorfozy pod okiem prowadzącej i ekspertów.

Program najpierw zadebiutował we wrześniu ubiegłego roku na stacji 8TV należącej do grupy ZPR media. Gdy padła decyzja o powstaniu drugiej serii, trafiła na antenę Nowa TV (8TV została zlikwidowana, miejsce na multipleksie przejął muzyczny kanał Eski). Jak się okazuje, program skończy się jednak na dwóch sezonach. Szefostwo stacji nie zamierza kontynuować programu realizowanego na potrzeby zamkniętej stacji, której oferta kierowana była przede wszystkim do kobiet.

Co więcej, portal wirtualnemedia.pl poinformował, że grupa ZPR nie planuje żadnego nowego programu z udziałem Cichopek. To nie najlepszy czas dla aktorki, której w telewizji zostaje właściwie "M jak miłość". Przypomnijmy, że wiosną 2015 roku Katarzyna Cichopek była współprowadzącą pasma lifestylowego "Twój Puls" emitowanego w stacji TV Puls w dni powszednie od godz. 11.00 do 13.00. Program zdjęto z anteny po emisji jednego sezonu.

Zobacz także: Katarzyna Cichopek o zabawkach i wychowywaniu dzieci

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d30adfu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d30adfu