Trwa ładowanie...

Nowa reklama IKEI to hit? Zdania są podzielone!

Producent mebli przyzwyczaił nas do niestandardowych reklam i kampanii. A wyciskacze łez są ostatnio w modzie. Tylko czy tym razem się udało?

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dlzkw36

Ikea, jak co roku o tej porze, publikuje nowy katalog. Temu wydarzeniu towarzyszą spotkania promocyjne, oficjalna premiera i nowy spot reklamowy. Najnowszy jest zatytułowany "Życie to zmiany. Zrób na nie miejsce". W spocie widzimy różne domowo-życiowe perypetie. Mamy pełen przekrój demograficzny: młoda para, nastolatkowie, dzieci, starsi rodzice, pan w podeszłym wieku. Przeprowadzki, przemeblowania, nauka, zabawa, kłótnie, odpoczynek, wreszcie pojawienie się niemowlęcia.

Sympatyczny obrazek, który bardzo przypomina udane spoty Allegro czy świetny spot telewizji HGTV. Coś w nim jednak nie do końca moim zdaniem jest udane. Otóż, by czymś się odróżnić od innych producentów Ikea postawiła na lektora. W reklamie szwedzkiego producenta jest nim Bartosz "Fisz" Waglewski, znany i ceniony artysta. Ale nawet ja, tak bardzo lubiąc twórczość Fisza, nie mogę przekonać się do tego, jak to zostało ostatecznie zrealizowane.

Coś, co miało być świeże i poruszające, wyszło... dziwne i irytujące Zobaczcie (z dźwiękiem!) klip i dajcie znać, co myślicie w poniższej sondzie.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dlzkw36
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dlzkw36
dlzkw36