Trwa ładowanie...

Nowa niania i eks-teściowie Skalskiego

Share
Nowa niania i eks-teściowie Skalskiego
Źródło: TVN
d488p6b

Rodzinę Skalskich czeka prawdziwa rewolucja. Już niebawem w ich domu pojawi się nowa niania. Czyżby Maks postanowił zmienić Franię na lepszy model? A może ma to związek z wizytą byłych teściów Skalskiego, którzy grożą jemu i jego żonie, że pozbawią ich wszelkich praw do dzieci?

Jedno jest pewne, Franię i Maksa czeka poważny sprawdzian wytrzymałości ich małżeństwa. Oglądajcie "Nianię" w najbliższą sobotę, 18 kwietnia o godzinie 20.00 i 20.35 na antenie TVN.

Wszyscy pamiętamy jak przed kilkoma laty zaczęła się znajomość Frani i Maksa. Przebojowa, jeszcze wtedy - panna Maj - przypadkiem trafiła do rezydencji Skalskiego i zaczęła opiekować się jego trójką dzieci. Nie trudno się zatem dziwić obawom Frani, które pojawią się wraz z nową nianią. Tym bardziej, że ona i Maks przechodzą właśnie małżeński kryzys!

d488p6b

Czyżby Skalski uważał, że Frania nie jest w stanie pogodzić obowiązków żony i matki? A może to dzieci mają problem z odnalezieniem się w nowej relacji między ich ojcem, a ukochaną nianią Franią? Co nowego wniesie ze sobą do ich życia nowa opiekunka? A może Maks coś przed Franią ukrywa... Odpowiedzi na te wszystkie pytania poznacie oglądając pierwszy odcinek "Niani" o godzinie 20. 00. Wygląda na to, że trudności, podobnie jak nieszczęścia, też chodzą parami. A żeby nowej niani było mało, do Skalskich zawitają rodzice Anny, zmarłej żony Maksa. Skalski będzie bardzo przejęty ich wizytą i zrobi wszystko, by wypadła jak najlepiej. Niestety będzie zupełnie odwrotnie. Frania poniesie kompletną porażkę w robieniu dobrego wrażenia na byłych teściach swojego męża.

To jednak jeszcze nie koniec... Kiedy dziadkowie Zuzi, Adasia i Małgosi dowiedzą się, że nowa pani Skalska zamierza adoptować ich wnuki, zagrożą, że odkryją jej tajemnice, o których Maks nie ma pojęcia... Poza tym pozbawią ją praw do dzieci drogą sądową, wobec czego już nie będzie odwołania. Frania będzie naprawdę przerażona! Czy zdoła uratować swoją rodzinę? Przekonajcie się sami, oglądając drugi odcinek "Niani" o godzinie 20. 35 na antenie TVN.

W rolach gościnnych wystąpią: Krystyna Tkacz - jako nowa niania; Wojciech Jagielski - w roli prezentera, Daniel Wieleba - jako barman oraz Barbara Brylska i Marek Barbasiewicz - jako byli teściowie Maksa.

d488p6b

Podziel się opinią

Share
d488p6b
d488p6b