Trwa ładowanie...
d3xop4k

Nikt w "The Voice" nie zarobi tyle, co Edyta Górniak. Zdeklasowała całą konkurencję

Edyta w dalszym ciągu może liczyć na największe gaże w polskim show-biznesie. Za nowy sezon "The Voice" zainkasuje prawdziwą fortunę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Edyta Górniak wynegocjowała wysoką stawkę
Edyta Górniak wynegocjowała wysoką stawkę (ONS.pl)
d3xop4k

Górniak od kilku lat dzieli życie między Polskę, a wschodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych. Koszty utrzymania w Los Angeles są naprawdę duże, ale na szczęście piosenkarka nie narzeka na brak pracy. Koncertuje, angażuje się w kampanie promocyjne różnych marek, a także występuje w programach telewizyjnych. Wiadomo, że jesienią znów zobaczymy ją w roli jurorki w "The Voice Kids".

Gwiazda wynegocjowała świetne warunki finansowe i za jeden sezon zainkasuje aż 400 tys. złotych. To naprawdę ogromna kwota, biorąc pod uwagę, ile zarobią jej koledzy z programu. Jak donosi "Super Express", Dawid Kwiatkowski zgarnie 200 tys., natomiast Baron i Tomson 128 tys., czyli po 64 tys. na głowę. Format, w którym o marzenia zawalczą wyjątkowo utalentowane dzieci, zobaczymy na antenie wiosną przyszłego roku.

Tymczasem już jesienią na małych ekranach wystartuje standardowy "The Voice". Co ciekawe, jurorzy zarobią w nim nieco mniej. Tabloid donosi, że Michał Szpak może liczyć na stawkę 100 tys. zł, natomiast Patrycja Markowska 70 tys. zł. Grzegorz Hyży i Piotr Cugowski, debiutujący w roli jurorów, dostaną odpowiednio 70 tys. i 64 tys. zł.

Oglądacie program "The Voice"?

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d3xop4k

Podziel się opinią

Share

d3xop4k

d3xop4k