Trwa ładowanie...

Nikodem Rozbicki o "Tańcu z gwiazdami": "Nie nastawiam się ani na wielką porażkę, ani na wielkie zwycięstwo"

Nikodem Rozbicki o "Tańcu z gwiazdami": "Nie nastawiam się ani na wielką porażkę, ani na wielkie zwycięstwo"Źródło: AKPA
dinerl8

Nikodem Rozbicki od kilku tygodni intensywnie trenuje w programie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Aktor twierdzi, że wcześniej jego jedynym doświadczeniem tanecznym były polonezy wykonane na kilku studniówkach. Uważa jednak, że jak dotąd na parkiecie radzi sobie całkiem nieźle. Jego partnerką jest Agnieszka Kaczorowska, wśród poprzednich uczestników programu znana jako surowa i wymagająca nauczycielka.

- Nie jestem świetnym tancerzem i prawdopodobnie nie będę. Ale mam świetną nauczycielkę, która naprawdę wie, co robi. Czuję, że jestem w dobrych rękach. Treningi mam bardzo intensywne, czuję to w całym ciele - mówi Nikodem Rozbicki agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

Aktor uważa, że ma dobre wyczucie rytmu, opanował też pracę nóg. Nadal ma jednak problemy z utrzymaniem ramy. Widzi, że z każdym treningiem robi postępy, choć trudno mu oceniać samego siebie. Nie ma też przesadnych oczekiwań co do udziału w tanecznym show telewizji Polsat, choć nie zamierza łatwo zrezygnować z walki o Kryształową Kulę.

dinerl8

- Nie nastawiam się ani na jakąś wielką porażkę, ani na wielkie zwycięstwo. Wiadomo jednak, że w pewnym momencie włączy się ambicja i będę walczył tak długo, jak będę mógł - twierdzi.

Młody gwiazdor przyznaje, że polubił taniec. Ciekawi go, jak poprzez tę formę sztuki można wyrazić swoje emocje i poznać własne ciało. Zauważa też, że podobnie jak w aktorstwie w tańcu ciało jest instrumentem pracy. To był też jeden z powodów, dla których zdecydował się na udział w programie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami".

- Taniec towarzyski jest materią związaną z tym, że trzeba rozumieć swoje ciało, umieć każdą strefę tego ciała traktować jako odrębną, a do tego jeszcze współpracować ze swoją partnerką. Całkiem mnie to kręci, ale czy się przerodzi w jakąś wielką miłość do tańca? Nie wiem, na razie mi się to podoba - podsumowuje Nikodem Rozbicki.

Program "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" można oglądać w każdy piątek o godz. 20.05 na antenie telewizji Polsat. Oprócz Nikodema Rozbickiego swoje umiejętności na parkiecie prezentują: Elżbieta Romanowska, Izu Ugonoh, Joanna Opozda, Anna Karczmarczyk, Kasia Stankiewicz, Rafał Jonkisz, Waldemar Błaszczyk, Julia Wróblewska oraz Dorota Chotecka. Z show pożegnał się już Andrzej Krzywy.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
dinerl8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dinerl8