Trwa ładowanie...

"Nigdy nie jesteś za stary, żeby wyrównać rachunki". Premiera filmu "W starym, dobrym stylu" na DVD i Blu-ray

Zdobywcy Oscarów Michael Caine, Morgan Freeman i Alan Arkin w jednym filmie! Komedia "W starym, dobrym stylu” to przezabawna, ale i trzymająca w napięciu opowieść o trzech seniorach, których bankructwo funduszu emerytalnego pchnęło na drogę przestępstwa. Film dostępny od 31 października na Blu-ray i DVD.

"Nigdy nie jesteś za stary, żeby wyrównać rachunki". Premiera filmu "W starym, dobrym stylu" na DVD i Blu-rayŹródło: Materiały prasowe
d28i6m7
d28i6m7

Cierpliwość każdego mężczyzny ma swoje granice. Później musi zacząć działać. Czasem w zupełnie nieprzewidywalny sposób. Weźmy na przykład Williego (Morgan Freeman)
, Joego (Michael Caine)
i Ala (Alan Arkin)
. Trójka wielkodusznych i uczciwych mieszkańców Brooklynu zaprzyjaźniła się ze sobą pracując na linii montażowej w jednej fabryce. Nigdy nie postrzegali siebie jako osób, które mogłyby obrabować bank. Oczywiście nigdy też nie przypuszczali, że bank może obrabować ich…do czasu, kiedy zostają oszukani przez system emerytalny i hipoteczny. Przekonani o tym, że nie mają nic do stracenia, decydują się ten jeden raz w życiu na niebezpieczny, nieznany, ale zarazem niezwykle ekscytujący ruch związany z obrabowaniem banku. Po ustaleniu niezbędnego alibi, opracowują doskonały plan odebrania tego, co im się należy, nawet gdyby miała to być ostatnia rzecz, jaką zrobią w życiu. Warto wspomnieć, że zbliżają się też do 80-tki... ale to nie ma znaczenia, bo stawanie w obronie własnych interesów nigdy się nie starzeje

Zobacz zwiastun filmu "W starym, dobrym stylu":

- Scenariusz napisany przez Teda Melfiego obfituje w wiele zabawnych zwrotów akcji i zaskakujących sytuacji - mówi reżyser Zach Braff. - Poza tym, w naszym filmie można zobaczyć w akcji największe gwiazdy Hollywood. Jestem pewien, że widzowie docenią sposób, w jaki potrafią wyważyć elementy komediowe i sceny akcji z momentami wzruszeń i refleksji. Uwielbiam ich. Czy jest ktoś, kto ich nie lubi? Sprawiają, że naprawdę wierzymy, że bohaterowie ci są najlepszymi przyjaciółmi od 40 lat, przeżyli razem lepsze i gorsze czasy i troszczą się o siebie nawzajem - dodaje reżyser.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

- Ciągle dostaję scenariusze do czytania, ale ten był wyjątkowy - potwierdza Michael Caine. *- Ucieszyłem się, że to była komedia, bo rzadko dostaję takie propozycje. Ujęła mnie też zażyłość łącząca bohaterów. To uroczy i zabawny film, ale ma też głębsze przesłanie. Poza tym miałem okazję pracować z Morganem i Alanem. Z aktorskiego punktu widzenia chyba nie może być już lepiej. *

d28i6m7

Komedia "W starym, dobrym stylu” pokazuje prawdziwe oburzenie wywołane machinacjami świata wielkiego biznesu. Może to brzmieć znajomo dla wielu widzów, którzy, podobnie jak Joe, Willie i Al, odczuli je na własnej skórze.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Na ekrany amerykańskich kin komedia "W starym, dobrym stylu” weszła 7 kwietnia 2017. Film został ciepło przyjęty przez krytyków a w kinach zarobił blisko 85 milionów dolarów (jego produkcja pochłonęła 25 mln dolarów), z czego blisko 12 milionów tylko w weekend amerykańskiego otwarcia.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

DODATKI SPECJALNE W WYDANIU BLU-RAY:
Komentarz Zacha Braffa;
Sceny niewykorzystane

d28i6m7

DODATKI SPECJALNE W WYDANIU DVD:
Komentarz Zacha Braffa;

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ

Sprawdź, co #dziejesiewkulturze:

d28i6m7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d28i6m7