Trwa ładowanie...

"Niezwykłe zwykłe rodziny" w Club TV!

Share
"Niezwykłe zwykłe rodziny" w Club TV!
Źródło: Club TV
d41ao19

Cykl "Niezwykłe zwykłe rodziny" prezentuje perypetie na pozór niezwykłych ludzi. Dzięki Club TV możesz poznać ich z bliska, dowiedzieć się z jakimi trudnościami borykają się na co dzień oraz jak normalne jest ich życie rodzinne.

Club TV pokazuje, że mimo różnic zewnętrznych wszyscy jesteśmy tacy sami, z podobnymi problemami, smutkami i radościami, jakie niesie ze sobą życie. Oglądaj z nami nowy cykl "Niezwykłe zwykłe" rodziny od maja na kanale Club TV!

W ramach cyklu zapraszamy na programy:

"Tori i Dean"
"Tori i Dean: Powrót do Holywood".

d41ao19

"Tori i Dean"
Od 18 maja 2011 r., środa - piątek o godz. 17.00

Hollywodzkie gwiazdy sprawdzają swój talent do interesów: otwierają hotelik. Serial ten jest zabawnym i prawdziwym zapisem z życia hollywoodzkich gwiazd – Tori Spelling, gwiazdy serialu „Beverly Hills 90210”, i jej męża, aktora Deana McDermotta.

Małżonkowie postanawiają zainwestować w kupno i remont hotelu w południowej Kalifornii. Po śmierci ojca, superproducenta telewizyjnego Aarona Spellinga Tori odziedziczyła zaledwie 800 tys. dolarów., bierze więc sprawy w swoje ręce. Partnerzy w życiu prywatnym stają się partnerami w biznesie. Serial ukazuje nie tylko wyzwania i problemy, którym muszą stawić czoła nowi właściciele hotelu, lecz także radości i niepokoje związane z oczekiwanym przyjściem na świat ich synka.

W drugim sezonie serialu małżonkowie są narażeni na nowe stresy i problemy związane z prowadzeniem hotelu, ale również muszą podołać nowym obowiązkom związanym z narodzinami dziecka.

d41ao19

Oboje są przytłoczeni swoim życiem. Dean skupia się na karierze lektora, Tori wraca na salę ćwiczeń, aby przed swoim występem na kanale Home Shopping Network zrzucić zbędne kilogramy po ciąży. Ponadto aktorka planuje sprzedaż swojej nowej autorskiej kolekcji biżuterii. Tori i Dean w pocie czoła wspólnie pracują również nad własnym programem radiowym. Czy te wyzwania i problemy rodzicielskie nie zburzą łączącego ich uczucia? Atmosfera w hotelu robi się jeszcze bardziej napięta podczas wizyty pary nudystów, w trakcie przygotowań do ślubu homoseksualistów czy podczas organizowania nocnej zabawy z morderstwem w tle!

"Tori i Dean: Powrót do Hollywood"
Od 21 maja 2011 r. weekendy o godz. 21.00

Nowy pomysł na biznes: oczywiście show-business!
Tori i Dean sprzedali swój hotelik i wrócili tam, gdzie czują się najlepiej: do Fabryki Snów! Coraz lepiej poznajemy życie tej pary - teraz uczestniczymy w trzeciej rocznicy ich ślubu. Ponieważ ich praca wymaga ingerencji w życie prywatne, stres związany z rozwijającą się karierą negatywnie wpływa na ich relacje rodzinne. Nie zabraknie napięcia, dramatu - ale i humoru!

d41ao19

[

Wyzwolona telewizja! Ich piersi zawsze grają główną rolę ]( http://teleshow.pl/gid,13183943,img,13183977,kat,1024839,title,Ich-piersi-graja-glowna-role-w-programach-rozrywkowych,galeria.html )
[

Natasza szokuje strojem na wizji ]( http://teleshow.pl/gid,13196927,img,13196965,kat,1024837,title,Natasza-Urbanska-szokuje-strojem,galeria.html )
[

Cała prawda o Maćku z „Klanu” ]( http://teleshow.wp.pl/ile-lat-ma-macius-z-klanu-6026602789311617g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d41ao19

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d41ao19
d41ao19