Trwa ładowanie...

Niezniszczalna ekipa Sylvestra Stallone

Share
Niezniszczalna ekipa Sylvestra Stallone
d1m3odb

Film *"Niezniszczalni" w reżyserii Sylvestra Stallone'a utrzymał pozycję lidera amerykańskiego box office.*

Obraz przedstawia historię grupy najemnych żołnierzy, którzy podejmują się niebezpiecznej misji obalenia południowoamerykańskiego dyktatora. Wśród obsady dzieła znaleźli się, poza Stallone'em, Jason Statham, Jet Li, Mickey Rourke, Bruce Willis, Eric Roberts i Arnold Schwarzenegger. Po dwóch tygodniach w kinach projekt zgromadził na koncie sumę prawie 65 milionów dolarów.

Oczko niżej uplasowała się pierwsza nowość tego tygodnia, komedia "Wampiry i świry". Film w reżyserii Jasona Friedberga i Aarona Seltzera to parodia popularnych obecnie produkcji o wampirach, m.in. sagi "Zmierzch". W rolach głównych wystąpili m.in. Jenn Proske, Matt Lanter i Chris Riggi. Przez pierwszy weekend komedia zarobiła 12 milionów dolarów.

d1m3odb

Kolejnym debiutantem jest film "Lottery Ticket" w reżyserii Erika White'a. Komedia przedstawia historię młodego mężczyzny, którego los wygrywa na loterii. Niestety, zanim szczęśliwiec będzie mógł odebrać pokaźną wygraną, musi przetrwać weekend wśród zachłannych sąsiadów. W głównej możemy podziwiać rapera Bow Wowa, Brandona T. Jacksona i Ice Cube'a. Obraz zarobił przez weekend 11 milionów dolarów i uplasował się na czwartej pozycji notowania.

**

Miejsce szóste przypadło w udziale produkcji "Pirania 3D", kolejnej nowości zestawienia. Film stanowi remake horroru "Pirania" Joe Dantego z 1978 roku i opowiada o brutalnym spustoszeniu, jakie w amerykańskich zbiornikach wodnych sieje zmutowana, pożerająca ludzi pirania. W produkcji wystąpili m.in. Eli Roth, Elisabeth Shue oraz Richard Dreyfuss. Po pierwszym weekendzie w kinach na konto projektu wpłynęła suma 10 milionów dolarów.

Czwarty debiutant notowania to film "Niania i wielkie bum", kontynuacja serii o niani McPhee. Tym razem niezwykła niania przynosi się w czasy II wojny światowej, by wspomóc panią Green, której mąż walczy na wojnie. Kobieta ma na głownie nie tylko troje swych łobuzowatych pociech, ale także kuzynostwo z miasta, roztargnioną panią Docherty, pazernego szwagra Philla i uciekające świnki. W rolach głównych zagrali Emma Thompson, Rhys Ifans, Ewan McGregor i Maggie Gyllenhaal. Przez weekend film zarobił ponad 8 milionów dolarów i zajął siódme miejsce box office.

d1m3odb

Oczko niżej uplasowała się ostatnia nowość tego tygodnia, komedia "Tak to się teraz robi" z Jennifer Aniston i Jasonem Batemanem w rolach głównych. Film w reżyserii Josha Gordona i Willa Specka przedstawia historię mężczyzny o imieniu Wally, którego najlepsza przyjaciółka, Kassie, postanawia poddać się sztucznemu zapłodnieniu. W alkoholowym zamroczeniu bohater podmienia próbkę nasienia nabytą przez koleżankę na swoją własną. Po siedmiu latach Wally odkrywa, że syn Kassie jest także jego synem. Bez ujawniania prawdy, Wally próbuje zbliżyć się do synka, a przy okazji zakochuje się w Kassie. Produkcja zarobiła przez weekend 8 milionów dolarów.
** [

BACHLEDA PRZYŁAPANA NA BALANDZE ]( http://film.wp.pl/ale-cyrk-z-ta-curus-6025280843056257g ) * * [

TYCH ZDJĘĆ WSTYDZĄ SIĘ GWIAZDY ]( http://film.wp.pl/gwiazdy-w-najbardziej-zenujacych-momentach-6025280354886273g ) * * [

BRYTYJKI SĄ BRZYDKIE? BZDURA! ]( http://film.wp.pl/jesli-sadzicie-ze-brytyjski-sa-brzydkie-sprawdzcie-to-6025280115483265g ) * *[

CO SIĘ STAŁO BRODZIK?! WYGLĄDA FATALNIE! ]( http://teleshow.wp.pl/dlaczego-brodzik-nie-przyjmuje-nowych-rol-6026598542222465g )**

d1m3odb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1m3odb