Trwa ładowanie...

Niezgoda na plaży, a Kammel haruje.

Share
Niezgoda na plaży, a Kammel haruje.Źródło: newspix.pl
dqesjck

[

]( http://www.fakt.pl )

dqesjck

Nawet najbardziej zakochani nie zawsze mogą spędzać czas razem. Gdy Tomasz Kammel (40 l.) musiał zarabiać na chleb, prowadząc zielonogórski Festiwal Piosenki Rosyjskiej, jego narzeczona spędzała miłe chwile nad morzem w towarzystwie przyjaciela.

Katarzyna Niezgoda (42 l.) nie wie, co to nuda. Nawet kiedy jej ukochany jest na drugim końcu Polski, ona potrafi perfekcyjnie zagospodarować swój czas. Tak jak na urlopie w Sopocie.

W dzień pani prezes rzucała się w morską otchłań, szukając ochłody wśród muskających jej ciało fal Bałtyku. A wieczorem można było zobaczyć jej znajomą sylwetkę podczas samotnych spacerów z pieskiem Ferbim wzdłuż plaży. Tomek Kammel mógł sobie tylko wyobrażać, jak jego rozgrzana piekącym słońcem narzeczona wchodzi do wody w dwuczęściowym kostiumie. On w tym czasie pracował bowiem na festiwalu w Zielonej Górze. Jego humor mógł trochę poprawić fakt, że jego partnerką była urocza Rosjanka Alina Artz. Ale on zapewne wolałby w tym czasie towarzyszyć Kasi i Ferbi...

(fot. newspix.pl)
Źródło: (fot. newspix.pl)
(fot. Fakt)
Źródło: (fot. Fakt)
(fot. Fakt)
Źródło: (fot. Fakt)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Górniak weźmie ślub w Portugalii

dqesjck

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

dqesjck
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dqesjck
dqesjck