Nietypowe tło reporterki Polsat News. Panowie mieli używanie

Reporterka Polsat News, a w tle dwóch pijaków
Reporterka Polsat News, a w tle dwóch pijaków
Źródło zdjęć: © Instagram

25.03.2024 14:21, aktual.: 25.03.2024 15:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jednym z czołowych programów Polsat News jest "W rytmie dnia". Na Instastories Michała Marszała pojawił się urywek nagrania właśnie z tego pasma. Tym razem to nie reporterka skradła całe show, a dwójka mężczyzn, która stała tuż za nią.

"W rytmie dnia" to popularny program informacyjno-publicystycznym, w którym prezentowane są bieżące, społeczne wydarzenia. W paśmie nie brakuje aktualnej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale też wydarzeń z kraju. Wszystko relacjonują reporterzy Polsat News.

Materiały nagrywane na żywo mają to do siebie, że czasem dochodzi do jakiejś nieoczekiwanej sytuacji. Nieraz dziennikarz się pomyli, przekręci czyjeś nazwisko lub inne słowo. Jednymi z najczęściej występujących problemów są usterki techniczne, np. opóźnione połączenie głosowe ze studia czy z miejsca, skąd nadawana jest relacja. Ale tym razem doszło do innej sytuacji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Reporterka Polsat News na tle upojonych mężczyzn

W poniedziałkowym wydaniu pasma "W rytmie dnia" pojawiły się materiały dotyczące m.in. zerowego VAT na żywność, który niedługo zostanie zniesiony. Reporterka stacji podjęła się tego tematu. Stojąc, zdaje się na rynku, wśród straganów z żywnością informowała widzów o zmianach przepisów, które wejdą w życie od 1 kwietnia.

Jednak to nie dziennikarka znalazła się w centrum zainteresowania widzów, a dwaj panowie, którzy pojawili się tuż za nią, o czym ona mogła nie zdawać sobie sprawy. Mężczyźni widząc kamerę, natychmiast ruszyli w jej stronę, a jeden z nich trzymał w dłoni małpkę.

Gdy zbliżyli się wystarczająco blisko, mężczyzna uniósł ją ku górze, na znak toastu i  patrząc prosto w kamerę, napił się. Za plecami reporterki doszło do przekazania buteleczki z trunkiem drugiemu i ten również skosztował wysokoprocentowego napoju na wizji. Uśmiechnięci od ucha do ucha po chwili odeszli.

Nagranie ukazało się wśród InstaStories Michała Marszała, który słynie z publikacji humorystycznych treści.

  • Polsat News
  • Polsat News
  • Polsat News
[1/3] Polsat NewsŹródło zdjęć: © Instagram

W 52. odcinku podcastu "Clickbait" rozwiązujemy "Problem trzech ciał" Netfliksa, zachwycamy się "Szogunem" na Disney+ i wspominamy najlepsze seriale 2023 roku nagrodzone na gali Top Seriale 2024. Znajdź nas na Spotify, Apple Podcasts, YouTube, w Audiotece czy Open FM. Możesz też posłuchać poniżej:

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także