Trwa ładowanie...

Niespodzianka w "Agent - Gwiazdy". Edyta Górniak w gronie uczestników

Show TVN nie przestaje zadziwiać. Tym razem jedną z jego największych gwiazd ma być Edyta Górniak.

Share
Niespodzianka w "Agent - Gwiazdy". Edyta Górniak w gronie uczestników
Źródło: East News, Fot: East News
d3aembn

Gwiazdorska odsłona popularnego programu "Agent" na tyle przypadła widzom do gustu, że powstaje już czwarta jego edycja. W ubiegłym tygodniu z kraju wyleciała nowa grupa uczestników. Jak informuje magazyn "Party", ruszyły już zdjęcia, tym razem na Fuerteventurze.

Niedługo po tym, jak media obiegła wieść o powstawaniu kolejnego sezonu, ruszyła też giełda nazwisk potencjalnych uczestników, którzy zmierzą się z wyzwaniami na nieznanym lądzie. Pudelek informował już, że skład tej edycji może dostarczyć widzom naprawdę sporo emocji, bo wśród zawodników znaleźli się Viola Kołakowska i… Andrzej Gołota. Mówi się też, że w show wystąpi także littlemooonster96, czyli znana już z "Tańca z gwiazdami" Angelika Mucha. Show poprowadzi jak zawsze Kinga Rusin.

d3aembn

To jednak nie koniec niespodzianek. Z najnowszych informacji magazynu wynika, że wśród uczestników znaleźli się także m.in. Maria Sadowska, Zofia Zborowska i Rafał Jonkisz. Największą niespodzianką jest natomiast udział… Edyty Górniak. Jak podaje "Party", dowodem na to ma być fakt, że wokalistka wyleciała na Wyspy Kanaryjskie kilka godzin po koncercie urodzinowym, który odbył się 14 listopada w Teatrze Dramatycznym. Jej udział w programie producenci trzymali w tajemnicy do ostatniej chwili. Pewnie by się nie wydało, gdyby fotoreporterzy nie przyłapali jej w trakcie odprawy na Okęciu.

Najwyraźniej piosenkarka jest głodna zupełnie nowych wyzwań. O tym, jak pójdą jej zmagania, dowiemy się zapewne wiosną, kiedy show trafi na antenę. Jak myślicie, jest dobrym materiałem na tytułowego agenta?

d3aembn

Podziel się opinią

Share
d3aembn
d3aembn