Niepokojący wpis Martyny ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". "Mam gorszy czas"

Martyna z trzeciej edycji "Ślubu" niebawem zostanie mamą po raz pierwszy
Martyna z trzeciej edycji "Ślubu" niebawem zostanie mamą po raz pierwszy
Źródło zdjęć: © Licencjodawca

28.07.2022 13:36, aktual.: 28.07.2022 13:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Martyna z trzeciej edycji show już lada moment zostanie mamą. Czy to ostatnie dni ciąży tak na nią wpływają? Opublikowała właśnie wpis, w którym zwierza się z tego, że nie wszystko jest takie różowe.

"Jestem silniejsza niż próby, którym mnie poddają" - brzmi sentencja, którą umieściła pod ostatnią "brzuszkową" sesją zdjęciową. Dodała nieco rozwinięcia: "Ostatnio mam gorszy czas, ale nie poddaję się. Wiem, że to minie. Życie już nie raz rzucało kłody pod nogi i dałam radę, wiec teraz też dam".

Martyna niebawem zostanie po raz pierwszy mamą, jakiś czas temu wyznała, że zaręczyła się. Wydawać by się zatem mogło, że wszystko układa się po jej myśli. Dziewczyna przyznaje jednak, że przeżywa wzloty i upadki, nie lukruje rzeczywistości.

Refleksyjny post dość nieoczekiwanie skomentował Piotr z siódmej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Na jego słowa otuchy Martyna odpowiedziała: "To chwilowy smutek z natłoku obowiązków, rozczarowań".

Instagram
Instagram© Licencjodawca

Miejmy nadzieję, że to chwilowe obniżenie nastroju, a te "rozczarowania" nie są związane z jej życiem rodzinnym. W końcu Martyna ma na swoim koncie okropne doświadczenia z telewizyjnym mężem z programu. Życzymy jej spokojnego i radosnego oczekiwania na dziecko.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także