Trwa ładowanie...

Nieoficjalnie: Adam Krzykowski nowym szefem "Panoramy"

Jak udało się nieoficjalnie dowiedzieć WP, Adam Krzykowski został nowym szefem redakcji "Panoramy". Na stanowisku zastąpił Anetę Kołodziej, która kilka dni temu zrezygnowała z pełnionej funkcji.

Nieoficjalnie: Adam Krzykowski nowym szefem "Panoramy"Źródło: East News
d26f1va
d26f1va

Adam Krzykowski z dziennikarstwem związany jest od 1995 r. Pierwsze kroki w zawodzie stawiał w studenckim Radiu Kortowo. Potem była TV Olsztyn, z której szybko przeszedł do olsztyńskiego oddziału TVP. Od tego czasu, z krótką przerwą na pracę w TV Puls, niezmiennie związany jest z Telewizją Polską. Choć specjalizuje się głównie w tematyce społeczno-politycznej, jego drugą największą pasją jest sport. Dlatego widzowie mogą kojarzyć go również z materiałów dla TVP Sport.

Jego wybór na stanowisko szefa "Panoramy" może nie być przypadkowy. Od 2009 r. związany jest z redakcją programu, którego był reporterem oraz prezenterem. Jak pisze sam o sobie, jest redakcyjnym specjalistą od więzień CIA. Prywatnie związany jest z Marią Rotkiel, znaną psycholog. Na początku 2014 r. para doczekała się synka.

- Był pierwszym mężczyzną, o którym pomyślałam, że może być ojcem moich dzieci. I ta myśl w piękny sposób owocuje jak widać - opowiadała Rotkiel jakiś czas temu w programie "Uwaga! Kulisy sławy".

Próbowaliśmy skontaktować się z Adamem Krzykowskim. Niestety, bezskutecznie.

d26f1va
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d26f1va