Trwa ładowanie...
27-11-2011 10:30

Niedziela finałów: Jak się skończą "Czas honoru", "Życie nad rozlewiskiem" i "Układ Warszawski"?

Niedziela finałów: Jak się skończą "Czas honoru", "Życie nad rozlewiskiem" i "Układ Warszawski"?Źródło: AFP
d4daa0l
d4daa0l

Czas na ostatnie odcinki kolejnych sezonów polskich seriali. Co wydarzy się w finałach *"Życie nad rozlewiskiem", "Układ warszawski", i "Czas honoru"? Sprawdźcie!*

*"Życie nad rozlewiskiem" - niedziela, 20.20, TVP 1*

W ostatnim odcinku trzeciego sezonu opowieści o Małgosi przyjdzie czas na pojednania.

d4daa0l

Mieszkańcy znajdują sposób na zamknięcie biznesu Mirki. Piszą petycję w sprawie zatruwania środowiska naturalnego i hałasu, które powodują klienci toru quadowego. Skarga zostaje rozpatrzona pozytywnie.

Kuba wraca z Francji i prosi żonę o wybaczenie. W geście ukorzenia rzuci się do nóg Marysi, wręczy jej bukiet czerwonych róż i... poprosi o rękę! Przyzna, że jest współwinny rozpadu ich związku. Wybaczy też Marysi romans z Krzysztofem (Mateusz Janicki)
.

Oskarżony o oszustwa matrymonialne Krzysiek jest przesłuchiwany przez policję.

Małgosia boryka się z problemami finansowymi. Ma długi i musi sprzedać pensjonat.

d4daa0l

Basia obiera telefon w sprawie pamiętnika. Okazuje się, że pewien producent filmowy interesuje się książką. Jak potoczą się dalej ich losy? Zobaczymy to w serialu "Zima nad rozlewiskiem".

*"Czas honoru" - niedziela, 21.10, TVP 2*

W ostatnim odcinku czwartego sezonu serialu "Czas honoru" okazuje się, że likwidacja Osmańskiej była błędem. Kobieta była podwójną agentką i pracowała dla MI6.

Brodowicz przedstawia plan napadu na konwój Fischera i Stocka. Krawiec daje Władkowi i Michałowi zgodę na pomoc w uwolnieniu Marii.

d4daa0l

Fischer wzywa Rainera. Mówi mu, że matka Władysława i Michała Konarskich przebywa w jego domu. Chce, by po wyjeździe jego matki Rainer wziął ją na przesłuchania.

Otto zjawia się w willi Fischera ze sfałszowanym rozkazem zabrania Marii do pomocy w szpitalu.

Lena rodzi w więzieniu syna. Ludzie Krawca napadają na konwój Fischera i Stocka. W furgonetce znajdują skrzynie wypełnione złotem...

W nowym sezonie "Czas honoru" zastąpi serial o pracownikach pomocy społecznej, "Głęboka woda".

"Układ warszawski" - niedziela, 22.50, TVN

d4daa0l

Niestety, definitywnie kończy się już serial "Układ warszawski". Finał serii będzie bardzo dramatyczny. W jego ostatnim odcinku ktoś morduje na komendzie dilera narkotyków, który był informatorem "Kosy". Komisariat zostaje zamknięty. Prawdopodobnie morderca jest jeszcze w środku. Wszystko wskazuje na to, że zbrodni dokonał... "Kosa". Śledztwo musi poprowadzić ktoś z zewnątrz.

Tymczasem Łapa drażni się z Markiem mówiąc, że spotyka się z Elżbietą od tygodnia. Marek wkurza się – jest temu przeciwny. Marek i Zuza na rozkaz Naczelniczki jadą do domu zabitego dilera. Znajdują komórkę, a w niej wiadomość od kogoś, kto mu groził. Ten ktoś wymienia nazwisko Wilk. Przekazują komórkę technikowi, który ma porównać głos na nagraniu z głosem Kosy. Porównanie jest negatywne.

W międzyczasie na komisariacie inspektor Janosik przesłuchuje wszystkich, którzy w chwili zabójstwa byli na komisariacie. Wszystko, co słyszy wzmacnia jego podejrzenia wobec Kosy. Jak skończy się ta historia? Przekonamy się w niedzielę wieczorem.

d4daa0l

Zobacz także:

[

ŻENUJĄCE POCZĄTKI GWIAZD. PO CO SIĘ TAK KOMPROMITOWAŁY?! ]( http://aleseriale.pl/gid,8815,img,284267,fototemat.html )
[

CICHOPEK ROZSTAJE SIĘ Z HAKIELEM! TO NIE BYŁ ZWIĄZEK IDEALNY… ]( http://aleseriale.pl/gid,8820,fototemat.html )
[

SOCHA TOPLES! NIEGRZECZNA PRZESZŁOŚĆ GWIAZD ]( http://aleseriale.pl/gid,8877,img,285752,fototemat.html )
[

BRODZIK WYGLĄDA FATALNIE. PO CO TO ZROBIŁA?! ]( http://aleseriale.pl/gid,8695,img,281416,fototemat.html )

d4daa0l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4daa0l