Trwa ładowanie...

Niedługo premiera nowego filmu o Dianie. Jakie tajemnice wyjdą na jaw?

W dwugodzinnym reportażu "Diana: Chasing a Fairytale" Clarissa Ward, wielokrotnie nagradzana korespondentka międzynarodowa CNN, odkrywa liczne tajemnice księżnej. Przedstawi nieznane fakty dotyczące jej wspaniałego, a zarazem nieszczęśliwego życia oraz szokującej śmierci.

Niedługo premiera nowego filmu o Dianie. Jakie tajemnice wyjdą na jaw?Źródło: Wikimedia Commons CC BY, fot: Gegodeju
d4n0aa8
d4n0aa8

Księżna Diana od zawsze była bacznie obserwowana i oceniana przez opinię publiczną, a każdy jej ruch skrzętnie dokumentowano. Jednak 20 lat po tragicznym wypadku samochodowym, w którym straciła życie, wiele pytań na temat jej samej i jej śmierci pozostaje bez odpowiedzi.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Clarissa Ward opowie o nieznanych momentach z samotnej drogi Diany do pałacu królewskiego i ujawni intymne detale ostatnich dni życia księżnej. W reportażu znajdą się wypowiedzi wielu bliskich przyjaciół Diany i osób, które feralnej nocy spotkały ją w Paryżu. Niektóre z nich do tej pory nie wypowiadały się publicznie o śmierci byłej księżnej Walii.

- To nie paryscy paparazzi zabili Dianę.To nieprofesjonalny sposób organizacji transportu ją zabił. Paparazzi byli tylko niedogodnością, czy dodatkowym zagrożeniem dla Diany po tym, gdy postanowiła pozbyć się swoich ochroniarzy - wyznaje w filmie Patrick Jephson, były osobisty sekretarz księżnej.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Czy po 20 latach poznamy nowe fakty na temat wypadku?

d4n0aa8

Reportaż "Diana: Chasing a Fairytale" zostanie wyemitowany w poniedziałek 28 sierpnia o godz. 7.00 czasu polskiego w CNN i CNN International. Powtórkę będzie można obejrzeć w piątek 1 września o godz. 7.00.

d4n0aa8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4n0aa8