Trwa ładowanie...
d39snil

Nie żyje uczestniczka programu "Cztery wesela"

- Jedna z naszych panien młodych, Ola, zmarła kilka miesięcy po swoim ślubie - informuje produkcja programu "Cztery wesela". Bardzo smutne wieści po nowym odcinku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zmarła Aleksandra, uczestniczka programu "Cztery wesela"
Zmarła Aleksandra, uczestniczka programu "Cztery wesela" (Instagram.com)
d39snil

Polsat i twórcy programu "Cztery wesela" podzielili się smutnymi informacjami. Zmarła Aleksandra, jedna z uczestniczek nowego programu Polsatu. "Za zgodą rodziny Oli odcinek został wyemitowany. Jak powiedział nam jej mąż, udział Aleksandry był dla niej odskocznią od trudnej i bolesnej chemioterapii" - czytamy w oświadczeniu opublikowanym przez st

Zobacz: Rak piersi. Mastektomia i rekonstrukcja podczas jednego zabiegu

"Cztery wesela" to nowy program, w którym cztery panie nawzajem oceniają swoje wesela. W 6. odcinku przedstawiono historię Oli, która chorowała na raka. Nowotwór wykryto u niej w czasie ciąży.

d39snil

Córeczka na szczęście urodziła się zdrowa, a mama po chemioterapii czuła się lepiej.

Choroba przewartościowała całe życie bohaterki. - Na nowo odkryłam i pokochałam swojego narzeczonego Arka. Mogę na niego liczyć w każdej sytuacji - mówiła w programie, a jej partner Arek chwalił się, że ma najwspanialszą rodzinę na świecie".

W opisie odcinka można było przeczytać: "Ola i Arek to kompletne przeciwieństwa. Ona zwariowana, lubiąca eksperymentować. On domator, spokojny i ciepły człowiek. Poznali się w Sylwestra, ale to podobno długa i skomplikowana historia. Wesele będzie w stylu boho. Rustykalne dekoracje, łapacze snów, girlandy to idealny przepis na bajkową uroczystość".

d39snil

Po emisji odcinka produkcja podzieliła się smutną informacją, że Aleksandra zmarła.

- Dobrze bawiła się podczas realizacji zdjęć, a to było w tamtym momencie najważniejsze. Cieszymy się, że mieliśmy okazję poznać tak wspaniałą osobę jak Ola! - czytamy w mediach społecznościowych.

- Produkcja programu "Cztery wesela" składa najszczersze kondolencje rodzinie Oli. Jak nam powiedział jej mąż Arek, udział w programie był dla niej odskocznią od choroby. Cieszymy się, że mieliśmy okazję poznać tak wspaniałą osobę - taki komunikat pojawił się na instagramowym fanpage'u programu.

d39snil

Podziel się opinią

Share
d39snil
d39snil