Trwa ładowanie...

Nie żyje uczestniczka programu "Cztery wesela"

- Jedna z naszych panien młodych, Ola, zmarła kilka miesięcy po swoim ślubie - informuje produkcja programu "Cztery wesela". Bardzo smutne wieści po nowym odcinku.

Nie żyje uczestniczka programu "Cztery wesela"Źródło: Instagram.com
d153pjw
d153pjw

Polsat i twórcy programu "Cztery wesela" podzielili się smutnymi informacjami. Zmarła Aleksandra, jedna z uczestniczek nowego programu Polsatu. "Za zgodą rodziny Oli odcinek został wyemitowany. Jak powiedział nam jej mąż, udział Aleksandry był dla niej odskocznią od trudnej i bolesnej chemioterapii" - czytamy w oświadczeniu opublikowanym przez st

Zobacz: Rak piersi. Mastektomia i rekonstrukcja podczas jednego zabiegu

"Cztery wesela" to nowy program, w którym cztery panie nawzajem oceniają swoje wesela. W 6. odcinku przedstawiono historię Oli, która chorowała na raka. Nowotwór wykryto u niej w czasie ciąży.

d153pjw

Córeczka na szczęście urodziła się zdrowa, a mama po chemioterapii czuła się lepiej.

Choroba przewartościowała całe życie bohaterki. - Na nowo odkryłam i pokochałam swojego narzeczonego Arka. Mogę na niego liczyć w każdej sytuacji - mówiła w programie, a jej partner Arek chwalił się, że ma najwspanialszą rodzinę na świecie".

W opisie odcinka można było przeczytać: "Ola i Arek to kompletne przeciwieństwa. Ona zwariowana, lubiąca eksperymentować. On domator, spokojny i ciepły człowiek. Poznali się w Sylwestra, ale to podobno długa i skomplikowana historia. Wesele będzie w stylu boho. Rustykalne dekoracje, łapacze snów, girlandy to idealny przepis na bajkową uroczystość".

d153pjw

Po emisji odcinka produkcja podzieliła się smutną informacją, że Aleksandra zmarła.

- Dobrze bawiła się podczas realizacji zdjęć, a to było w tamtym momencie najważniejsze. Cieszymy się, że mieliśmy okazję poznać tak wspaniałą osobę jak Ola! - czytamy w mediach społecznościowych.

- Produkcja programu "Cztery wesela" składa najszczersze kondolencje rodzinie Oli. Jak nam powiedział jej mąż Arek, udział w programie był dla niej odskocznią od choroby. Cieszymy się, że mieliśmy okazję poznać tak wspaniałą osobę - taki komunikat pojawił się na instagramowym fanpage'u programu.

d153pjw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d153pjw