Trwa ładowanie...

Nie żyje Richard Harrison. Pamiętamy go z "Gwiazd lombardu"

Richard Harrison przegrał trwającą od dłuższego czasu walkę z chorobą Parkinsona. Aktor zmarł w wieku 77 lat. Informację o jego śmierci potwierdził jego syn i kolega z planu serialu, Rick Harrison.

Share
Nie żyje Richard Harrison. Pamiętamy go z "Gwiazd lombardu"
Źródło: Instagram.com, fot: Instagram
d43v772

To smutna informacja dla fanów "Gwiazd lombardu". Zmarł "Staruszek" – Richard Harrison. Aktor był właścicielem słynnego lombardu Gold & Silver Pawn Shop. Mężczyzna miał 77 lat. O jego śmierci poinformował na Instagramie jego syn.

"Richard Benjamin "Staruszek" Harrison zmarł dzisiejszego ranka w otoczeniu osób, które kochał. Będziemy za nim niesamowicie tęsknić, nasza rodzina, ekipa w Gold & Silver Pawn, a także fani z całego świata. Był moim bohaterem i miałem szczęście, żeby mieć fajnego "Staruszka" za mojego tatę. To, że mogłem się nim dzielić z innymi i mogli zobaczyć, jakim niesamowicie rodzinnym był człowiekiem. Jestem wdzięczny, że mogłeś wszystkiego z nim doświadczać. Żył pełnią swojego życia, a poprzez program telewizji History, "Gwiazdy lombardu" miał wpływ na wiele ludzkich żyć z całego świata, ucząc ich wartości, jakimi są miłość do rodziny, ciężka praca i poczucie humoru. Doceniamy wszystkie myśli i modlitwy i prosimy o uszanowanie prywatności w tym czasie" – można przeczytać we wzruszającym wpisie Ricka Harrisona. - napisał na swoim profilu na Instagramie poruszony Rick Harrison.

Jednak to niejedyny post w social mediach, jaki zamieścił jego syn. W kolejnym napisał, że jego ojciec przegrał trwającą od dłuższego czasu walkę z chorobą Parkinsona.

d43v772

"Dzisiaj straciłem przyjaciela, ojca, nauczyciela oraz wiele więcej. Dzisiejszego poranka "Staruszek" przegrał długą walkę z Parkinsonem. Kocham cię, tato. Do zobaczenia po drugiej stronie" - napisał.

Gold & Silver Pawn Shop, który prowadził Richard Harrison, został otwarty w 1989 r. w Las Vegas. W 2009 r. lombard zadebiutował w programie "Gwiazdy lombardu" na kanale History. Interes "Staruszka" połączył trzy pokolenia rodziny Harrisonów.

Rodzinie oraz fanom Richarda ogromnie współczujemy.

d43v772

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d43v772
d43v772