Trwa ładowanie...

Nie żyje Natasha Reddican. Producentka popularnego brytyjskiego talk-show miała 31 lat

Natasha Reddican została znaleziona martwa w mieszkaniu swojego chłopaka. Miała 31 lat.

Nie żyje Natasha Reddican. Producentka popularnego brytyjskiego talk-show miała 31 latŹródło: Facebook.com
db6f28q
db6f28q

O śmierci Natashy Reddican pisze większość brytyjskich portali i serwisów internetowych. Ciało kobiety odkryto w mieszkaniu jej chłopaka w Manchesterze w ubiegły czwartek.

Przyczyna śmierci na razie nie została podana do publicznej wiadomości. "Metro" dotarło do raportu policji, z którego wynika, że funkcjonariusze zostali wezwani na miejsce, ale kobieta już nie żyła.

db6f28q

Natasha Reddican była producentką popularnego talk-show kanału ITV "The Jeremy Kyle Show" od października 2014 r. do maja 2019 r., kiedy program został zdjęty z anteny. Powodem decyzji o niekontynuowaniu produkcji była samobójstwo Steve Dymond, gościa, który tydzień po udziale w show odebrał sobie życie.

ZOBACZ TEŻ: Magdalena Narożna o rozwodzie. "Dokument z rozprawy sądowej będzie komentarzem"

Brytyjskie tabloidy sugerują, że mężczyzna zabił się po tym, jak oblał na wizji tekst wykrywaczem kłamstw. Chodziło o udowodnienie jego narzeczonej, że jej nie zdradzał. Po emisji show doszło do rozstania, a w dalszej kolejności do samobójczej śmierci Dymonda.

ITV zapewnia, że Natasha Reddican nie bukowała gościa do feralnego odcinka, a jej odejście ze stacji nastąpiło po ściągnięciu programu z anteny. Przedstawiciele kanału piszą też, że Reddican, jak każda osoba rozstająca się z firmą, miała do dyspozycji program 24-godzinnego wsparcia i opieki psychologów.

db6f28q
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
db6f28q