Trwa ładowanie...
d26yiqy

Nie żyje Danny Tidwell. Zwycięzca telewizyjnego show miał tylko 35 lat

W wieku zaledwie 35 lat odszedł laureat jednego z popularnych programów. O śmierci Danny'ego Tidwella poinformował brat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Danny Tidwell miał 35 lat
Danny Tidwell miał 35 lat (Getty Images)
d26yiqy

O śmierci Danny'ego Tidwella piszą amerykańskie branżowe media. 35-latek był finalistą 3. sezonu "So You Think You Can Dance". To niezwykle popularne taneczne show nadawane od 2005 r. przez stację Fox, które dorobiło się już 15 sezonów. O śmierci tancerza poinformował jego brat, który w poprzedniej edycji programu zajął 2. miejsce.

"Mam strzaskane serce. Wczoraj straciłem brata, ale my wszyscy straciliśmy dar. Nie jestem gotowy, ale sądzę, że nigdy nie będę. Dlatego, że wciąż nie mogę uwierzyć, że to dzieje się naprawdę. Nie mogę uwierzyć, że odszedłeś. Byłeś kimś więcej niż moim bratem. Byłeś moją inspiracją" – pisze na Instagramie Travis Wall, brat zmarłego, tancerz i dwukrotny zdobywca Emmy.

Anna Mucha wbija szpilę Kasi Stankiewicz. Nie ma dla niej litości

Zmarłego pożegnała też jurorka sezonu, w którym występował Danny Tidwell. Debbie Allen nazwała go na Twitterze "tanecznym geniuszem" i "księciem wśród żebraków".

Tidwell w wieku 12 lat został zaadoptowany przez Denise Wall. Od 2003 r. był członkiem American Ballet Theater. Przyczyna śmierci nie została na razie podana do publicznej wiadomości.

d26yiqy

Podziel się opinią

Share
d26yiqy
d26yiqy