Trwa ładowanie...

Nie żyje Danny Tidwell. Zwycięzca telewizyjnego show miał tylko 35 lat

W wieku zaledwie 35 lat odszedł laureat jednego z popularnych programów. O śmierci Danny'ego Tidwella poinformował brat.

Share
Nie żyje Danny Tidwell. Zwycięzca telewizyjnego show miał tylko 35 latŹródło: Getty Images
db6ujo2

O śmierci Danny'ego Tidwella piszą amerykańskie branżowe media. 35-latek był finalistą 3. sezonu "So You Think You Can Dance". To niezwykle popularne taneczne show nadawane od 2005 r. przez stację Fox, które dorobiło się już 15 sezonów. O śmierci tancerza poinformował jego brat, który w poprzedniej edycji programu zajął 2. miejsce.

"Mam strzaskane serce. Wczoraj straciłem brata, ale my wszyscy straciliśmy dar. Nie jestem gotowy, ale sądzę, że nigdy nie będę. Dlatego, że wciąż nie mogę uwierzyć, że to dzieje się naprawdę. Nie mogę uwierzyć, że odszedłeś. Byłeś kimś więcej niż moim bratem. Byłeś moją inspiracją" – pisze na Instagramie Travis Wall, brat zmarłego, tancerz i dwukrotny zdobywca Emmy.

Anna Mucha wbija szpilę Kasi Stankiewicz. Nie ma dla niej litości

Zmarłego pożegnała też jurorka sezonu, w którym występował Danny Tidwell. Debbie Allen nazwała go na Twitterze "tanecznym geniuszem" i "księciem wśród żebraków".

Tidwell w wieku 12 lat został zaadoptowany przez Denise Wall. Od 2003 r. był członkiem American Ballet Theater. Przyczyna śmierci nie została na razie podana do publicznej wiadomości.

db6ujo2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
db6ujo2
db6ujo2