Trwa ładowanie...
ycipk-2yk064

Nie żyje aktor Ben Unwin. Nikt nie podaje przyczyny

Aktor Ben Unwin zmarł w wieku 41 lat. Policja znalazła ciało na dzień przed urodzinami aktora. Dokładnej przyczyny śmierci brytyjskiego aktora nikt nie podaje.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zmarł Ben Unwin.
Zmarł Ben Unwin. (Getty Images)
ycipk-2yk064

Ben Unwin znany jest szczególnie w Wielkiej Brytanii. Przez ponad 5 lat grał w tasiemcu "Home and Away". Unwin wcielał się w postać Jesse'ego McGregora. Był lubianą postacią, ale w 2005 roku skończył z aktorstwem. Dawni fani nie wiedzieli, co działo się u aktora. I nagle pojawiła się wiadomość o jego śmierci.

Jak podają brytyjskie media, Unwin zmarł 14 sierpnia tego roku. Następnego dnia miał obchodzić 42. urodziny. Wiadomość o śmierci mężczyzny została przekazana dopiero 20 sierpnia rano.

Z oficjalnego oświadczenia policji nie dowiadujemy się zbyt wiele. Piszą jedynie, że dostali zgłoszenie, by sprawdzić, czy z mężczyzną wszystko jest w porządku. W domu policjanci znaleźli jego ciało. "Przyczyna śmierci nie jest podejrzana" - piszą bardzo oględnie w oświadczeniu. Dodają, że być może w śmierci aktora odegrały problemy ze zdrowiem psychicznym. Sugerują tym samym, że być może Unwin odebrał sobie życie.

ycipk-2yk064

Unwin rolą w "Home and Away" zdobył uznanie widzów i krytyków. Miał nominację do nagród Logie w 2007 roku, w kategorii "najbardziej popularny młody talent". W tym samym roku został też nominowany do nagrody British National Television za "niesamowitą kreację aktorską". Tu również doceniono, że świetnie udało mu się wybić w show-biznesie.

W 2005 roku przyszła w jego życiu ogromna zmiana. Rzucił aktorstwo i zajął się studiowaniem prawa. Pracował jako adwokat w Sydney, w Australii.

Zobacz też: Tego żałuje królowa Elżbieta II

ycipk-2yk064

PRZECZYTAJ: Peter Fonda nie żyje. Miał 79 lat

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-2yk064

ycipk-2yk064
ycipk-2yk064