"Nie zawsze było cukierkowo". Nikt nie wiedział o ich problemach

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel od lat są szczęśliwym małżeństwem. Ale nawet oni miewają problemy
Kasia Cichopek i Marcin Hakiel od lat są szczęśliwym małżeństwem. Ale nawet oni miewają problemy
Źródło zdjęć: © ONS.pl

12.09.2020 20:05, aktual.: 01.03.2022 13:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel to para jak z obrazka. Ładni ludzie, piękne kariery, rodzinne szczęście. Jednak okazuje się, że nawet oni czasem zmagają się z kryzysem.

Katarzyna Cichopek największą popularność zdobyła dzięki występom w serialu "M jak miłość". Kolejnych fanów zyskała wraz ze zwycięstwem w 2. edycji "Tańca z Gwiazdami". To właśnie na planie show poznała swojego przyszłego męża, Marcina Hakiela. Po kilku latach znajomości para wzięła ślub w Zakopanem, a dziś są dumnymi rodzicami dwojga pociech.

Kasia i Marcin na każdym kroku podkreślają, jak wielkim darzą się uczuciem. Przykładów nie trzeba daleko szukać. Wystarczy zajrzeć na ich instagramowe profile. Okazuje się jednak, że nawet oni mają gorsze dni, a ich związek przechodził kryzysy. Jak każdy.

- Nie zawsze było cukierkowo, bo mieliśmy gorsze chwile w życiu prywatnym i zawodowym, jednak wspólnie je przezwyciężyliśmy. Nauczyliśmy się ze sobą rozmawiać. Nie ma rzeczy, których nie można odkręcić, trzeba tylko chcieć - mówi "Faktowi" aktorka, która 20 września będzie świętować 12. rocznicę ślubu.

Jaki jest sekret tak udanego i długiego związku? Cichopek spieszy z odpowiedzią:

- Cały czas jesteśmy w sobie zakochani, ale co równie ważne – lubimy się. Miłość ma to do siebie, że w pierwszej fazie jest intensywna, a z biegiem lat siła uczucia zmienia się bardziej w przyjaźń.

Od niedawna Katarzynę Cichopek możemy oglądać jako współprowadzącą "Pytania na śniadanie".

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (126)
Zobacz także