Trwa ładowanie...
15-02-2017 12:59

Nie uczą się na wcześniejszych błędach, teraz dopieką do żywego Popkowi. Posypią się kolejne skargi?

Dotąd widzowie mogli zobaczyć roasty Kuby Wojewódzkiego i Michała Szpaka, ale mimo iż odcinki były mocno promowane, trudno je określić strzałem w dziesiątkę. Na TVN i Wojewódzkiego nie tylko posypała się lawina krytyki za m.in. niewybredne żarty z Anny Dereszowskiej czy wyśmiewanie choroby Michała Figurskiego, ale wpłynęły skargi do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. To najwyraźniej mało. Teraz będą wyśmiewać Popka.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Nie uczą się na wcześniejszych błędach, teraz dopieką do żywego Popkowi. Posypią się kolejne skargi?Źródło: Youtube.com
d1ytxz3
d1ytxz3

Wygląda na to, że stacja wietrzy dzięki kontrowersji wzrost oglądalności i już planuje nowy odcinek z tego cyklu. Tym razem głównym bohaterem ma być ekscentryczny raper Popek. Znana jest już też lista gości, których zadaniem będzie nie pozostawić na raperze suchej nitki. Między innymi mają pojawić się Bilguun Ariunbaatar i youtuber Maciej Dąbrowski, twórca kanału Z Dupy, a także raper Sobota, współwłaściciel Federacji KSW Maciej Kawulski oraz stand-upowcy. Co więcej, wśród zaproszonych znalazła się też Kazimiera Szczuka. Już teraz można się spodziewać, że jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich feministek, słynąca z ciętego języka i zbijania rozmówców z tropu w teleturnieju „Najsłabsze ogniwo” dostarczy widzom sporo wrazeń.

Roast poprowadzi dziennikarz Łukasz Sychowicz z TVN Turbo i prezenter Radia Zet Marcin Sońta. 11 marca o 20.00, w warszawskiej Hali Koło. Jesteście ciekawi, jak poradzi sobie pod gradobiciem kąśliwych docinków?

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Zobacz także: Hubert Urbański: w każdym roaście powinna być granica

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1ytxz3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ytxz3