Trwa ładowanie...

Nie tylko Tadla i Kret będą ze sobą rywalizować. Na parkiecie zrobi się gorąco!

"Taniec z gwiazdami" odsłania kolejne karty przed startem nowej serii. Wiemy z kim zatańczy słynna para prezenterów.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Nie tylko Tadla i Kret będą ze sobą rywalizować. Na parkiecie zrobi się gorąco!Źródło: ONS.pl
d4imly9

Przygotowania do wiosennej edycji "Tańca z gwiazdami" ruszyły pełną parą. Polsat potwierdza kolejnych uczestników, pokazując kulisy sesji promującej show. Ostatnio na instagramowym profilu programu pojawiło się zdjęcie Beaty Tadli i Jarosława Kreta z podpisem "Poradzą sobie w »Tańcu z gwiazdami«? Powinni razem czy osobno tańczyć?"

Choć już od jakiegoś czasu wiemy, że będą tańczyć osobno. Fakt, że zakochani porywalizują przeciwko sobie tylko podgrzewa ciekawość przed startem show, a być może i zapewni wysoką oglądalność. To jednak nie wszystko. Interesujący jest też dobór ich tanecznych partnerów.

Beata Tadla wystąpi na parkiecie wraz z Janem Klimentem. Temperamentny Czech zdążył już wywrzeć duże wrażenie na wcześniejszych partnerkach. Tańczył już z Edytą Górniak, Weroniką Marczuk i Katarzyną Grocholą, ale to z Natalią Szroeder wytańczył Kryształową Kulę. Za każdym razem dbał, by ich występ był czymś więcej niż układem choreograficznym, by opowiadał jakąś historię i wytwarzał "chemię" na parkiecie. Chemii rzeczywiście nie brakowało, a kolorowa prasa nieraz dopatrywała się przez to nowych romansów i mnożyła plotki. Tym razem tym bardziej nie będzie pretekstu do plotek, bo ktoś będzie miał ta przystojnego tancerza oko...

d4imly9

Co ciekawe, jak wynika z ustaleń "Super Expressu", z Jarosławem Kretem zatańczy… żona Jana Klimenta, Lenka. Dwie pary rywalizujące przeciwko sobie? W "Tańcu z Gwiazdami" może zrobić się gorąco!

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4imly9

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4imly9
d4imly9