Trwa ładowanie...
d4lohck

Nie mamy dobrych informacji dla fanów "M jak miłość". Szykuje się kolejna przerwa w emisji

"M jak miłość" od wielu lat przyciąga przed telewizory mnóstwo widzów. Przez te wszystkie lata serial zebrał stałych fanów, którzy z powodu zbliżających się świąt będą musieli przygotować się na zmiany w programie stacji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kiedy nie zobaczymy nowych odcinków serialu TVP?
Kiedy nie zobaczymy nowych odcinków serialu TVP? (Materiały prasowe)
d4lohck

I choć świąteczny czas głównie przywołuje pozytywne emocje, to niestety ma on swój olbrzymi minus. Chodzi o zmiany w emisji ulubionych serialów telewizyjnych.

Przypominamy, że serial "M jak miłość" standardowo emitowany jest w każdy poniedziałek oraz wtorek na antenie TVP2. Niestety, co niektórzy będą musieli pogodzić się ze zmianami, ponieważ 2 kwietnia (poniedziałek wielkanocny) oraz 27 marca nie zobaczą nowych odcinków. Przerwa w emisji na początku kwietnia spowodowana jest świętami, natomiast tydzień wcześniej meczem piłki nożnej. W zapowiadanej rozgrywce sportwej mierzyć się będzie reprezentacja Polski z Koreą Południową. W trakcie meczu na TVP2 poleci w zastepstwie film "O północy w Paryżu" w reżyserii i według scenariusza Woody’ego Allena.

Na szczęście nie jest to przerwa aż tak długa, jak ta podczas świąt Bożego Narodzenia. Mamy zatem nadzieję, że każdy będzie potrafił poradzić sobie z luką serialową.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d4lohck

Podziel się opinią

Share
d4lohck
d4lohck